Záhon kapusty

Ahojte , potrebujem v záhradke zasadiť kapustu ,avšak už nie je moc kam , môžem ho zasadiť k záhonu kde je z jednej strany tekvica a z druhej špenát s jahodami ? Viem že s jahodami to nie je moc vhodné ,ale bude ich oddeľovať špenát ,poprípade ešte niečo ? Alebo medzi paprikou a cibuľou ? Ďakujem za tipy
Odpovedať
@patulka1504 ahoj, ja by som to kludne dala tam, kde je miesto, ale asi by som sla skor smerom k paprike a cibuli ako k tym jahodam. Pri spenate to ale tiez nie je zle, lebo ten tam dlho nebude, takze tam ziadne obmedzovanie z tej strany
Odpovedať
@patulka1504 nikdy som nejak specialne neriesila co sa s kym kamarati, snad len mrkvu sadim k cesnaku aby ju drotovce nenasli. To by som musela mat ine are zahrady aby som mohla postupovat podla vsetkych teorii co s cim, co po com. Zatial som nezbadala, ze by sa nieco neurodilo.
Odpovedať
@vyrehotana ďakujem , tiež som to tak zhodnotila , a nakoniec mi to aj pekne vychádza ,tak som rada :grin::grin: @zita19 práveže ja tiež nemam Velku záhradu a robím zmiešané záhony hlavne aby som usetrila miesto a rastlinky si pekne spolunažívali, odpudzovali choroby a skodcov a mali lepšiu chuť 😉😉
Odpovedať
@patulka1504 vyuzivat toto spolunazivanie rastlin prinasa fakt krajsiu urodu a menej skodcov, drzim palce ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?