Zahradkarcenie

Poskytnem moznost zahradkarcenia v mojej zahrade.
Odpovedať
Ako je to myslene?🙂 Akoze ako brigada alebo si mozem k vam prist nieco zasadit za poplatok?🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa by toto tiež zaujímalo, nakoľko toho miesta nemám skutočne na rozdávanie vo svojej skromnej záhradke, rád by som si zasial zopár paprík či rajčín. Nie je nad vlastnú úrodu, tak človek aspoň vie, čo dáva do úst.
Odpovedať
... som vasniva bio-zahradkarka a ako to uz byva, mam niekedy viac roboty v zahrade ako casu a preto by som uvitala niekoho s podobnym nastavenim ... podelili by sme sa s robotou a urodou 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@darho u nas toho tiez nie je vela, kedze toho casu moc nie je ale tak je to skor radost ak nieco narastie a tak isto to chuti neporovnatelne lepsie ako zelenina z obchodu
Odpovedať
@yfrasil ja sice nepotrebujem priestor na zahradkarcenie, mam ho teda doma hojne, u starkej tiez mame svoje policko, takze s tymto problem nemam, ale kazdopadne si myslim, ze nebudete mat problem najst niekoho🙂 takych ludi, ktori nemaju kde, je kopec.
Odpovedať
@mirinka89 Dakujem za milu reakciu 🙂 ... len tych spravnych ludi najst...ktori hladaju zahradu.. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?