Recept na kvasáky- koľko soli?

Zobraz úvodný príspevok
Uhorky mi trosku prerastli, chcem urobit kvasaky. Dam tam list z hrozna, kopor, cesnak, feferonku..ale kolko soli na 4 litrovy pohar? Dakujem
Odpovedať
@alfazahradnik no vidis, clovek sa uci cely zivot..ja som si prave precitala od @majuska_m , ze mozem aj s octom a som v soku...by som necakala, vsak ono to vie byt kysle aj bez toho. Lenze som taky zvedavec, ze to asi vyskusam 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@tabalugativi do kvasakov davam cerstve, a cerstve davam aj do niektorych sklenic normalne zavaranych pikantnych uhoriek. Tento rok ale nedavam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@chillichilli tak to mas pravdu, feferonky nic nepokazia a ako sme si tu uz pisali, ta chilliovica bude dobra. Este idem zohnat dobru marhulovicu 😉 a idem na to
Odpovedať
Profilova fotka
@salamandrazuza tiez som cital co napisala @majuska_m zaujimave. Korenie nove aj cierne tam pridavam tiez niekedy, este pridavam klinceky, ocot som do kvasakov neskusal. Ak nezabudnem do buducej sezony, tak odskusam, ak bude uhorkovy rok a nie neuhorkovy ako tento.
Odpovedať
@alfazahradnik a co este robis z čerstvých chilli?
Odpovedať
@alfazahradnik tiez ma to laka vyskusat ale uz nemam uhorky a nedaju sa uz ani kupit nakladacky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?