Benzinovu alebo elektricku pilu?

1. júl 2020430
  • @hornis  zdravím ťa, nemusíš sa báť, my máme už 2 roky pílu fieldmann a drží, žiadny problém sme s ňou nemali, jedine taký, že sme ju museli dať nabrúsiť ale to máš pri každej jednej píle, takže to v podstate žiadny problém nie je. práve je super, že majú nízke ceny, lebo nie všetci si môžu dovoliť pílu za 300-400€ a niekedy aj viac.

• @hornis  my ju mame cca rok, nejako minuly rok sme ju kupovali ale presne kedy to si nepamatam, to by si chcel vela odomna 😃 Vies, ja som si povedal, ze radsej si najprv kupim lacnejsiu a kolko vydrzi, tolko vydrzi, nebude ma mrziet, ked sa pokazi, lebo som do nej nebachol prilis velke peniaze. A zatial ide, nekazi sa, takze uplne v pohode.

• @lacikom  to mi je jasne, ze nejaky ten servis na nej bude musiet byt ale tak to aj na takej, ktora stoji 500€, takze to do uvahy vobec neberiem! a ktoru presne od nich mas? pamatas si este cislo tej pili?

• Sponzor fóra
  • @rudho  spravne zmyslanie mas, ved aj ja rozmyslam, ze to tak isto spravim a kupim len nejaku do max. 100€

• @hornis  ani sa ti necudujem, ved nie sme profesionali, ktory potrebuju profesionalne naradie 😃 😃 😃 Vsak ptoom daj vediet, ked uz nejaku vyberies.

• @hornis  nepamätal som si už číslo ale pozrel som to na internete a je to fzp 5016-b.

• @lacikom  dik, idem ju pozriet.

• tiez mam benzinovu a myslim si, ze taka je aj lepsia, lebo nemusite vsade so sebou tahat predlzovaky a kable. takto date do pili len benzin a uz pilite kde chcete.

• @sebrino  suhlasim s tebou 😉 🙂 My mame tiez vsetko len na benzin, ci uz kosacku a aj manzel ma benzinovu pilu. Vsetko jednej znacky, tak je to podla nas najlepsie 🙂 My napriklad ked sme kupovali, tak sme nechceli ani prilis drahe masiny, lebo potom sa o to len bojis, ci ti to niekto zo zahradneho domceka neukradne a na pocudovanie sme vybrali super, lebo kosacku aj pilu uz mame 4 roky 🙂

• @jaskura  ako citam tvoju spravu, tak je citit, ze ste fakt spokojni so svojimi zahradnymi pomocnikmi. no chcel by som vediet, akej znacky mate, ked tvrdis, ze boli lacnejsie, hm? ak to teda nie je tajne.

• @hornis  našiel si, čo hovoríš?

• @lacikom  jasne, ze som nasiel. ked si mi napisal typ, znacku som vedel, tak som to tukol do google a hned mi ju vyhladalo. nooo vyzera vcelku dobre. ale este mam v merku jednu, tak pojdem este aj tu pozriet a potom sa rozhodnem, ktoru kupim. snad uz tento tyzden rozhodnem 😃

• Tak mozem po case povedat ze benzinova ma svoje caro, sikovna hracka to je, do elektrickej by som uz nesiel

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém