Paradajky

Tešila som sa z dobrej úrody
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkakvet ahoj, ak je to príspevok do súťaže, treba fotky nahrať priamo do tejto diskusie: https://www.zahrada.sk/forum/volne-di...
Odpovedať
krasne fotky, musim pochvalit
Odpovedať
Tie su fakt pekne :)
Odpovedať
@cickamica ďakujem
Odpovedať
@hracikovie Ďakujem
Odpovedať
@zahradkakvet :)
Odpovedať
@zahradkakvet a co to je za odroda rajcin na tej prvej foto pls? Mas odfotene aj dozrete?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Poradte mi ake semena paradajok kupiť ,aby mi nepraskali.Najlepšie v okolí B.b. Dakujem
Odpovedať
Prosim kde sa daju kupit semena rajcin TARASENKO
Odpovedať
A aky druh by to mal byť? Cherry, koktailove,klasik, biftek, srdcia? Myslím že ak je veľmi upršané počasie v čase dozrievania praskajú asi všetky. Možno tak jahodo to myslím že nepraskalo.
Odpovedať
my sme skusali pestovat rajciny raz a aj to popraskali, takze neviem, v com moze byt problem. ci je to tymi semenami, alebo sa to da nejakym sposobom ovplyvnit, neviem. kazdopadne by ma to zaujimalo.
Odpovedať
Neviem, či existujú odrody rajčín odolné voči praskaniu ale mne doteraz časom začali praskať všetky odrody, ktoré som pestoval a je to spôsobené pestovateľskými a klimatickými podmienkami, v závislosti od letných horúčav, sucha a následných veľkých prívalových zrážok alebo nadmerného zalievania.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zahradkarmato ano, globalne to plati. Avsak existuju aj velkoplode odrody napr. Aussie - australska velkoploda odroda, ktora nepraska. Pripadne sa da s tym vykluckovat vo vybere tvaru plodu. Velkoplode tvaru srdiecka, piky, papriky a pod. slniecko foto: Aussie, Black Truffle
Odpovedať
Tie su fakt nadherne. Ja teda zavidim vsetkym, komu sa podari vypestovat taketo pekne velke kusy, pretoze mne sa zatial nepodarilo vobec. Neviem, cim to je ani co robim zle. 😢
Odpovedať
@martiza potesi aj Bulharske srdce, malo vyse kila 😵‍💫 😵‍💫 😵‍💫 😵‍💫 Komunisti nas naucili, kde maju najlepsi Sopsky salat. slniecko
Odpovedať
@martiza na velke paradajky musi byt odroda, dobre vyzivena poda a aj pocasie
Odpovedať
A velakrat nepomozu ani priaznive podmienky. Podla mna mne nebolo sudene ich vypestovat proste 😄 A ked sa mi nieco raz nepodari, tak uz to proste dalsi raz neskusam, naco 😄 Totalna demotivacia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?