Dobrovoľný príspevok na rozvoj Záhrada.sk

Ďakujeme vám za rozhodnutie podporiť Záhrada.sk prostredníctvom dobrovoľného príspevku. Bude s ❤️ použitý na rozvoj obsahu a funkcií webu.

Najjednoduchší spôsob ako zrealizovať platbu na náš účet je otvoriť si bankovú aplikáciu v mobile a naskenovať tento QR kód. Následne zadáte sumu podľa vlastného uváženia a odošlete platbu:

qr kod dar zahrada

Ak nám týmto spôsobom posielate 10 či 15 € (alebo viac) a máte záujem o darček, ktorý ponúkame pri platbe kartou, napíšte nám na  info@zahrada.sk a uveďte číslo účtu, z ktorého dar posielate.

Pre každý prípad uvádzame aj naše platobné údaje, ktoré môžete použiť namiesto QR kódu:

ČSOB, a.s.

IBAN: SK94 7500 0000 0007 0211 4133

SWIFT: CEKOSKB

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká jarná súťaž - výhercovia Lunárny kalendár pre záhradkárov - máj Ligurček: Prírodné maggi sa oplatí pestovať ako koreninu i liečivú bylinku Májový sprievodca pestovaním: Pozrite sa, čo všetko ešte môžete vysievať Pestujete paradajky? Toto sú najčastejšie chyby a choroby, s ktorými sa môžete pri ich pestovaní stretnúť Májové výsadby zeleninových priesad: Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa dočkali krásnej úrody
Aj vo vašej záhrade môžete kosiť ako profesionál Aký je rozdiel v dávkovaní hnoja a kompostu? Abeceda bohatej úrody: 101 overených rád nielen pre začiatočníkov, 1. časť: A - G Riasogule – roztomilé rastlinky, ktoré pripomínajú vodné živočíchy Ako si vybrať a vysadiť stromy a kry predávané v kontajneroch a baloch Agapant africký očarí svojimi nádhernými guľovitými súkvetiami. Viete ako ho správne pestovať?