Balakryl UNI

  • 27.07.2021

Balakryl má vo svojom portfóliu univerzálneho pomocníka, takmer na všetky vaše povrchy. Balakryl Uni, vodou riediteľná vrchná farba je určená na nové aj renovačné vrchné nátery kovu, dreva, betónu, omietok a ďalších materiálov v interiéri a exteriéri.

Balakryl UNI

Má matný, lesklý aj saténový povrch a množstvo odtieňov v ponuke. Ak ste si však svoj odtieň nenašli, nevadí, Balakryl Uni si môžete namiešať aj v kolorových centrách Balakryl. A čo je dalšou výhodou je vysoko odolná voči negatívnym poveternostným vplyvom, takže je vhodná aj do exteriéru aj do interiéru. Jednoducho sa aplikuje, však je to vodou riediteľná farba a je veľmi dobre roztierateľná. Nakoľko má atest na detské hračky a kontakt s potravinami, nemusíte sa obávať ho aplikovať na rôzne povrchy. Nájdete v predajniach siete Dom farieb (aj online na www.domyfarieb.sk) alebo v iných predajniach farieb a lakov.

 

Zdroj: PR článok PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Martin Čurda radí: Dajú sa pestovať vresy v nádobách tak, aby vydržali viac rokov? Lunárny kalendár pre záhradkárov - október 2022 Veľký sprievodca jesenným rezom: S nožnicami sa teraz vyberte nielen za malinami a ružami, ale i za týmito rastlinami Praktické rady pre záhradkárov: 10 tipov rezu na konci sezóny Ako sa starať o výraznú a zaujímavú antúriu? Toto je pri jej pestovaní kľúčové Súťaž pre materské a základné školy: Hlasujte za školu a vyhrajte ročné predplatné zaujímavého časopisu
Lunárny kalendár pre záhradkárov - október 2022 Súťaž pre materské a základné školy: Hlasujte za školu a vyhrajte ročné predplatné zaujímavého časopisu Návšteva u čitateľky Betky: Na krásnu záhradu nepotrebujete tisíce eur, stačí čas, trpezlivosť a pracovitosť KVÍZ: Spríjemnite si sychravý jesenný deň a preverte si svoje vedomosti z oblasti rastlinnej ríše Rukola: Chutná v kuchyni, s množstvom vitamínov a minerálov, lieči srdce, kosti i pokožku Okrasné trávy sú útočiskom pre hmyz i drobné cicavce, ich semienka nasýtia vtáky. Máte ich už v záhrade?