Balakryl UNI

  • 26.05.2022

Balakryl má vo svojom portfóliu univerzálneho pomocníka, takmer na všetky vaše povrchy.

Balakryl UNI
Balakryl UNI

Balakryl Uni, vodou riediteľná vrchná farba je určená na nové aj renovačné vrchné nátery kovu, dreva, betónu, omietok a ďalších materiálov v interiéri a exteriéri.

Má matný, lesklý aj saténový povrch, v ponuke je množstvo odtieňov. Ak ste si však svoj odtieň nenašli, nevadí, Balakryl Uni si môžete namiešať aj v kolorovacích centrách Balakryl.

Ďalšou výhodou je, že je vysoko odolný voči negatívnym poveternostným vplyvom, takže je vhodný do exteriéru aj do interiéru. Jednoducho sa aplikuje, je vodou riediteľný a veľmi dobre roztierateľný. Nakoľko má atest na detské hračky a kontakt s potravinami, nemusíte sa obávať aplikovať ho na rôzne povrchy. Balakryl Uni nájdete v predajniach siete Dom farieb (aj online na www.domyfarieb.sk) alebo v iných predajniach farieb a lakov.

Zdroj: PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Úžitková záhrada v auguste: Vysievame, staráme sa o papriku, zavlažujeme Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Aukuba: Nenáročná vždyzelená rastlina, ktorá rozžiari tienisté miesta v záhrade Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor Zornica alebo amarylka? Takto ich rozoznáte! Prečo v článkoch málokedy nájdem odporúčanie na vhodné pH pôdy pre rôzne rastliny?