„CHODNÍČEK“...a stále čisté topánky

  • 06.03.2019

Radi by sme Vám predstavili ďalšiu NOVINKU UV stabilnej fólie „CHODNÍČEK“, ktorá je určená ako chodník medzi riadkami vo vašej záhradke. 

Aplikáciou fólie budete mať stále čisté topánky pri zbere vašich produktov, i pri akejkoľvek inej práci na záhrade. Fólia je vhodná pre každého dobrého záhradkára, ktorý sa chce pohybovať medzi svojimi záhonmi bezpečne a s čistou topánkou.

Fólia „CHODNÍČEK“ vám ušetrí čas s likvidáciou buriny a zabráni rastu nežiaducej trávy.

  • je doplnkovým výrobkom pre utlmenie rastu trávy a buriny medzi záhonmi.
  • jednoduché položenie zvládne aj menej zručný záhradkár.
  • protisklzná fólia s UV stabilizáciou,
  • ľahko prispôsobivá každému terénu.
  • možnosť variabilnej pokládky na akékoľvek podložia.


Chodníček

Produkt je zabalený do vrecka s prebalom a návodom na použitie. SET balenie obsahuje 10 m LDPE protisklznej UV stabilnej fólie o šírke 33 cm, 26 ks plastových klincov na ukotvenie, odlamovací nožík. Výrobok je vyrobený z plno recyklovateľných materiálov. Pri pokládke podľa návodu vydrží fólia bez zmien dlhé roky, a v prípade potreby, možnosť tiež opakovanej pokládky.
Pre veľkých záhradkárov, máme tiež cenovo výhodnejšie veľkobalenie fólie, bal v návine 30 metrov + balenie klincov po 100 ks.

Chcete ušetriť čas a námahu na záhradke vašim zákazníkom v boji so stále rastúcim burinou ? Ponúknite NOVINKU „CHODNÍČEK“. V prípade, že sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám spracujeme cenovú ponuku.

Viac informácií nájdete na : www.pod-plot.sk a www.chodnicek.cz

 

Zdroj: D Finance a.s. 

Najnovšie diskusie