Izba v záhrade či záhrada v izbe

Keď bývame v menšom dome, hľadáme spôsob, ako ho aspoň naoko zväčšiť. Niekto to rieši terasou, iný zimnou záhradou. Nuž a niekto si spraví zaujímavú letnú spálňu či obývačku priamo v záhrade.

Posteľ vytvorená z kvetov

Možno aj vy patríte k tým, ktorí si terasu, balkón či zimnú záhradu zariadili tak, akoby to bola ďalšia izba. Moderný záhradný nábytok je niekedy na nerozoznanie od interiérového. Dnes už bez problémov kúpite zostavy, ktoré sú vhodné ako do exteriéru, tak aj do interiéru. Iste, slnkom zaliata presklená izba je hotová oáza pokoja. Niekedy však ani zariadenie zimnej záhrady do podoby obývačky nestačí k tomu, aby ste si mohli povedať: „Tak a konečne bývam vo väčšom.“ Stále nemáte dostatok odkladacieho priestoru či voľného miesta na bežný chod domácnosti. Ak ste navyše rodičmi školopovinných detí, priestoru je poriadne málo.

Rodinný dom so zasklenenou terasou

Metre navyše

Neverili by ste, koľko voľných metrov ukrýva váš dom. Stačí sa pozrieť napríklad pod strechu či do pivnice. Vďaka šikovnej rekonštrukcii môžu v podkroví vzniknúť krásne a priestranné detské izby alebo spálňa rodičov. V pivnici zase získate miesto na pracovňu, v ktorej vás zaručene nebude nikto rušiť. Za úvahu by tiež stála prístavba alebo jednoducho nadstavte toľko, koľko potrebujete. Terasu alebo balkón môžete pokojne nechať slúžiť svojmu účelu.

Obývačka s tehlovou stenou, šedá pohovka s vankúšmi

Úplné iné bývanie

Ak vám úprava vášho domu formou rekonštrukcie alebo dostavby nevyhovuje, poprípade bývate v bytovom dome, kde je zväčšenie jeho rozmerov v podstate nemožné, vyberte si z ponuky realitných kancelárií nehnuteľnosť s takou rozlohou, aby boli uspokojené potreby všetkých členov vašej domácnosti. Zdá sa vám to nereálne? Naberte odvahu a žite si svoj sen! Samozrejme, všetko si dopredu naplánujte a spočítajte. S financovaním vášho zámeru vám pomôže Prvá stavebná sporiteľňa.

Moderná obývačka s veľkým oknom a krbom

Na veľké aj malé zmeny

Úvery zo stavebného sporenia sú určené na každú zmenu vášho bývania. Či už sa rozhodnete pre kúpu novej, alebo rekonštrukciu staršej nehnuteľnosti alebo len modernizáciu vášho súčasného bývania. Záleží len na tom, čo je pre vás lepším riešením. Pri úvere so založením nehnuteľnosti môžete počítať s nižšími mesačnými splátkami aj vďaka jeho mimoriadne priaznivej úrokovej sadzbe, už od 1,29 % ročne zafixovanej až na 5 rokov ako aj dlhej dobe splatnosti. Ak musíte rýchlo konať a nepotrebujete veľmi vysokú sumu, siahnite po úvere bez založenia nehnuteľnosťou. Svojim sporiacim klientom PSS požičia až 50 000 €. Ak ste si v PSS ešte sporiť nezačali, verte, že aj pre vás má riešenie. Predchádzajúce sporenie totiž nie je podmienkou pri žiadosti o úver. Stačí to spraviť zároveň, teda v deň, keď sa rozhodnete PSS o úver požiadať. Pravdou však zostáva, že so stavebným sporením získate úvery zo stavebného sporenia s výhodnejšími podmienkami ako bez neho.

Podkrovná spálňa s kruhovým oknom

Neváhajte sa opýtať!

Informácie o všetkých možnostiach, ktoré PSS ponúka, získate, ak zatelefonujete na telefónne číslo 02/58 55 58 55. Ochotne vám ich tiež poskytne niektorý z obchodných zástupcov PSS, ktorých zoznam nájdete na www.pss.sk.

Prvá stavebná sporiteľňa

 

Zdroj: Prvá stavebná sporiteľňa


Komentáre

    Pridaj príspevok

    avatar