Terasa a plot WoodPlastic® pre výnimočný dom v Brne

  • 26.11.2020

Rodinný dom na južnom svahu brnenskej ulice Pod mnísi horou je na prvý pohľad originálny. A výnimočný je aj jeho exteriér, vrátane terasy a oplotenia. Na ich stavbu boli použité dosky z dreveného kompozitu od českého výrobcu WPC – Woodplastic. Sú ekologicky šetrné, mimoriadne odolné a vyžadujú len minimum údržby.

Terasa a plot WoodPlastic® pre výnimočný dom v Brne

Použitý povrch Forest s výraznou textúrou reliéfu evokujícího luxusné exotické drevo a jemný farebný odtieň Palisander potom ešte výrazne napomohli k prepojeniu čistých línií svetlé stavby s okolitou zeleňou upravené záhrady.

Terasa a plot WoodPlastic® pre výnimočný dom v Brne

Okolo bazéna boly z dôvodu väčšej bezpečnosti pohybu po mokrej ploche terasy použité dosky WoodPlastic® so štandardným profilom Premium. Tý aj vďaka rovnakému povrchu a farbe prirodzene nadväzujú na dosky Max a zároveň farebne dokonale ladí s plotovka Forest Plus Cedar, ktoré podčiarkujú sviatočné dojem z celého priestoru.

www.woodplastic.sk

Zdroj: Woodplastic Slovakia s.r.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká jarná súťaž - výhercovia Lunárny kalendár pre záhradkárov - máj Ligurček: Prírodné maggi sa oplatí pestovať ako koreninu i liečivú bylinku Májový sprievodca pestovaním: Pozrite sa, čo všetko ešte môžete vysievať Pestujete paradajky? Toto sú najčastejšie chyby a choroby, s ktorými sa môžete pri ich pestovaní stretnúť Májové výsadby zeleninových priesad: Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa dočkali krásnej úrody
Žlté autá a parapety. Prečo môže aj obyčajný peľ reagovať na magnet? Ekologicky proti „medvedíkovi“ Všetko, čo by ste mali vedieť skôr, ako sa pustíte do založenia trvalkového záhona Spoznajte najčastejšie choroby a škodce cukiet a patizónov Aký je rozdiel v dávkovaní hnoja a kompostu? Oživte balkón, terasu či dvor. Letničky môžete vysádzať i do kvetináčov