Najväčší šindeľ na trhu IKO Cambridge Xpress

  • 09.06.2022

Novinkou na Slovenskom trhu strešným materiálov je najefektívnejší strešný šindeľ IKO Cambridge Xpress. Je určený pre tých, ktorý túžia po exkluzívne pokrytej streche.

chata ruzbachy 02
IKO Cambridge Xpress Amazon zelená

IKO Cambridge Xpress je najväčší a teda najefektívnejší šindeľ na trhu. Väčší šindeľ znamená menej práce pri pokládke a menej klincov a teda menej času pri pokrývaní strechy. Rýchla práca znamená nielen úsporu času pri realizácii, ale aj úsporu peňazí.

54
IKO Cambridge Xpress Stará sekvojová

IKO Cambridge Xpress je dlhý 1038 mm oproti obvyklým ± 1000 mm. Vyrába sa laminovaním (lisovaným spájaním) dvoch šindľových vrstiev, nerovnomerne vyrezávaných. Strecha pokrytá takýmto šindľom je veľmi podobná prírodnej bridlici a cenovo ostáva na úrovni kvalitných šindľov. Dve vrstvy šindľa zaručujú výnimočnú mechanickú odolnosť a zároveň flexibilitu. Jeho aplikácia je vďaka nepravidelnému tvaru veľmi jednoduchá a rýchla.

DSC06208
IKO Cambridge Xpress Cedrovo hlinená

So zárukou 25 rokov sa radí medzi najkvalitnejšie strešné materiály vôbec. Je dostupný v 7 prírodných farbách a vďaka nízkej hmotnosti sa hodí tak na novostavby ako aj na renovácie starších domov.

Viac informácií nájdete na www.iko.sk.

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?