Riešenia pre strechy s nízkym sklonom!

Svetovou novinkou medzi strešnými skladanými krytinami je samolepiaci 3D šindeľ IKO Cambridge Xtreme 9,5°. Je to jediný materiál svojho druhu medzi skladanými krytinami, zabezpečujúci vodeodolnosť strechy už pri sklone 9,5°, bez nutnosti vytvorenia vodotesného podstrešia!

Riešenia pre strechy s nízkym sklonom!

Cambridge Xtreme je možné aplikovať tak na nízke sklony, ale zároveň aj na zvislé steny a teda 90°. Vďaka tomu má šindeľ Cambridge Xtreme najširšie možné využitie od 9,5°-90° vrátane.

Riešenia pre strechy s nízkym sklonom!

Cambridge Xtreme sebe kombinuje vysokú flexibilitu a architektonickú slobodu s jedinečnou materiálovou odolnosťou. Strecha pokrytá takýmto šindľom je veľmi podobná prírodnej bridlici, resp. dreveným- cédrovým šindľom a cenovo ostáva na úrovni kvalitných šindľov. Dve vrstvy šindľa zaručujú výnimočnú mechanickú odolnosť a zároveň flexibilitu. Inštalácia je vďaka nepravidelnému tvaru veľmi jednoduchá a rýchla.

Riešenia pre strechy s nízkym sklonom!


Tento unikátny strešný materiál je odolný voči silným vetrom a vetrom hnanej dažďovej vode. Pozrite si záznam z náročných testov, ktoré simulujú extrémne počasie, ktoré v Európe nastáva len raz za 50 rokov!

Na daný produkt výrobca poskytuje až 30 ročnú limitovanú záruku a súčasne 15 ročnú Platinovú záruku, ktorá v prípade zatekania strechy garantuje opravu strechy a náhradu škody až do výšky 100%. Životnosť produktu je až 40 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu. Je dostupný v 7 exkluzívnych prírodných farbách. Keramizovaný granulát na povrchu zabezpečuje UV ochranu a farebnú stálosť počas celej životnosti.

Riešenia pre strechy s nízkym sklonom!

Strešné šindle Cambridge Xtreme sú vhodné na nové strechy, ale vďaka svojej nízkej hmotnosti sú obľubené pri renováciach (hmotnosť cca 12kg/m2). Oproti tradičným strešným materiálom vás nečaká dlhý rad zmien ako inštalácia paropriepustnej fólie, latovania, nové klampiarske prvky, vysunutie strešných okien a ich úprava v interieri.. Naplánovanie prác súvisiacich len s prekrytím šindľov je oveľa jednoduchšie a časovo menej náročné ako pri celkovej renovácii. Pri kúpe šindľov Vás neprekvapia vysoké ceny jednotlivých tvaroviek, pretože samotné doplnky (hrebenáče, nárožia..) sa vyrábajú zo základného šindľa vyrezávaním.

Viac info na www.iko.sk

 

Zdroj: PR článok spoločnosti IKO Slovakia s.r.o.

Komentáre

    Pridaj príspevok