Vyberte si nový záhradný nábytok pre najkrajšie rodinné večery

  • 25.05.2018

Patríte medzi ľudí, ktorí celé leto najradšej trávia pri bazéne a celú zimu zase pozorujú škaredé počasie z pohodlia svojej zimnej záhrady?

Večeru bez spoločnosti múch a komárov pri rozvoniavajúcom grile si už neviete ani predstaviť? Alebo celý týždeň bojujete v betónovej džungli sídliska a na víkend vždy vypnete mobil a vytratíte sa na záhradu či chatu? Vo všetkých prípadoch je tento článok určený pre vás. 

Nikým nerušené príbehy

Milujete ten pocit, keď sa môžete konečne „vyvaliť“ do pohodlného kresla, nechať sa vyhrievať Slnkom a zároveň chladiť vetríkom a ponoriť sa do knihy, ktorú ste dostali ešte na minulé Vianoce? Aj tieto chvíle sú oveľa lepšie, keď ich prežijete v pohodlnom hojdacom závesnom kresle. Napríklad čierne záhradné kreslo Spavin má aj clonu, pod ktorou si môžete zdriemnuť a nebáť sa úpalu. Model Noela vám zase poskytne pocit súkromia.

Vyberte si nový záhradný nábytok pre najkrajšie rodinné večery

Večera je hotová, všetci rýchlo von

Ako dostanete dnešné deti aspoň na pár minút denne na vzduch bez toho, aby sedeli pri počítači? Musíte ich nalákať na chutné jedlo priamo z grilu. Na opekačke v lese je nám jedno, či sedíme na polene alebo na zemi, no konzumácia grilovaných pochutín v pohodlí záhrady môže vyzerať rovnako, ako pri kuchynskom stole. Potrebujete k tomu však záhradné stoly a stoličky. Jednotlivé komponenty môžete nakupovať po jednom kuse a pripraviť si tak posedenie pre počet ľudí, ktorý vám vyhovuje.

Vyberte si nový záhradný nábytok pre najkrajšie rodinné večery

Káva chutí najlepšie v altánku


Milujete neustálu spoločnosť ľudí a spotreba kávy alebo studených drinkov vo vašej domácnosti sa približuje k stredne veľkej kaviarni? Ak sa chcete ku kávičke aj pohodlne usadiť, potom si určite vyberiete niektorý zo záhradných setov. Dáte prednosť moderným kreslám, lavici, stoličkám, alebo sa vydáte na cestu ratanového gauča?

Vyberte si nový záhradný nábytok pre najkrajšie rodinné večery

Tie najkrajšie chvíle trávite vonku

Posedenie na záhrade je nielen dizajnovým kúskom, ktorý vám dovolí komfortne si sadnúť. Reprezentuje aj určitú časť vašej záhrady alebo terasy, ktorá je určená na oddych a vítanie návštev. Sedieť na starých hnilých a práchnivých drevených laviciach sa nechce nikomu. Moderný ratanový nábytok nepodlieha rozkladu s pomocou dažďovej vody a vďaka vankúšom a operadlám je mäkký a príjemný.

Leto ešte len začína. Bazénové party, grilovačky s rodinou alebo meditácie pri čaji a dobrej knihe môžu byť nasledujúce 4 mesiace vašou najobľúbenejšou činnosťou aj vďaka novému záhradnému nábytku.

Vyberte si nový záhradný nábytok pre najkrajšie rodinné večery

 

Zdroj: www.temponabytok.sk

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou? Orech čierny: Nedocenený strom s vysokou hodnotou, ktorý odolá aj vrtivke