Hurá do záhrady s deťmi!    

Veľtrh Hurá do záhrady, ktorý si našiel množstvo priaznivcov už po prvom ročníku, pre vás pripravujeme v dňoch 30.8.- 31.8. 2019 v areáli výstaviska Expo Center Trenčín. 

Hurá do záhrady s deťmi!    

Naším cieľom je osloviť všetkých, ktorí chcú zveľadiť svoju záhradku, balkón, okolie domu, ale aj podnikateľský priestor či miesta vhodné pre oddychový čas. V širokej ponuke okrasných drevín, kvetín, sadeníc, ovocných stromov, bonsajov, profesionálneho náradia pre záhradníkov, doplnkov do záhrady a potrieb pre záhradkárov si každý záhradkár nájde to svoje.

Hurá do záhrady s deťmi!    

Tradičnými partnermi veľtrhu sú predstavitelia Slovenského zväzu záhradkárov Eduard Jakubek a prof. Ivan Hričovský ako aj autori populárneho TV magazínu na Jednotke Hurá do záhrady Janka Bieliková a Pavel Chlouba.

Hurá do záhrady s deťmi!    

Sprievodný program prinesie atraktívne aktivity známych osobností.
Profesor Hričovský vás počas obidvoch dní osloví témou Starostlivosť o ovocné stromy na jeseň.

Hurá do záhrady s deťmi!    

Pavel ChloubaJankou Bielikovou zaspomínajú na cesty do úžasných záhrad v zahraničí, predstavia  záhradu plnú farieb a oddychu, ale zároveň užitočnú a poradia nám ako na to, aby tá naša záhrada prežila prichádzajúce klimatické zmeny. Eduard Jakubek už tradične predvedie ako na tie naše stromčeky a kríčky správne rezať, aby sme mali čo najviac úrody. Vo veľmi zaujímavej predajnej expozíciii bonsajov predstavia manželia Ondejčíkovci rituálne spôsoby prípravy ázijských čajov.

Hurá do záhrady s deťmi!    

V príprave podujatia sme nezabudli na tých najmenších, ktorí môžu končiace prázdniny využiť na dobrú zábavu počas výstavy Hurá do záhrady.

Detičky budú mať možnosť zažiť v piatok 30.8. komediálnu show pre celú rodinu SRANDA BANDA, a v sobotu jazdu na poníkoch. K tomu ich čakajú nafukovacie atrakcie, skákadlá, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a lákavé maškrtky.

Hurá do záhrady s deťmi!    

Veľtrh spája praktické rady a informácie ako si vytvoriť a starať sa o záhradku, aby nám slúžila na oddych a bola pre nás zdrojom pozitívnej energie a motivácie.

Hurá do záhrady s deťmi!    

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na stretnutie na veľtrhu Hurá do záhrady!

 

Komentáre

    Pridaj príspevok

    avatar