Víkend 21. - 23.4.2022 bude na výstavisku v Trenčíne v znamení budovania....

  • 22.04.2022

Predstavia sa vystavovatelia trojvýstavy Záhradkár – Včelár – Drevodomy.

Chcete si vybudovať záhradu, či len záhony s kvetmi a zeleninou? Výstava záhradkár je tým pravým miestom na získanie materiálu na sadenie, ale najmä získanie skvelých rád ako na to. Odborným garantom výstavy Záhradkár je Slovenský zväz záhradkárov.

Záhrada by nebola plnohodnotná a vaša práca v nej naplnená výsledkom, keby neboli včielky. Výstava Včelár poskytne množstvo inšpirácií a rád pre chov včiel. Predstavia sa výrobcovia úľov
a ostatných potrieb pre chovateľov včiel, ale aj výrobcov medu, medoviny, kozmetiky zo včelích produktov, sviečok z vosku,…

Odborný garant výstavy Včelár – Slovenský zväz včelárov predstaví v sérii prednášok najnovšie poznatky v oblasti chovu včiel, ale budú sa rozoberať aj problémy s chovom a úmrtnosťou včiel. V sobotu predstavia víťazov súťaže Medovinka roku 2021, čomu bude predchádzať verejná degustácia súťažných vzoriek medoviny.

expo

Náročná situácia s cenami energií na našom trhu núti užívateľov domov a budúcich stavebníkov stále viac uvažovať nad hospodárnosťou pri užívaní domov. V tejto súvislosti prichádzajú stále častejšie do pozornosti možnosti alternatívnych spôsobov vykurovania.

Drevodomy, pasívne domy to sú fenomény, ktoré riešia už vo svojej podstate práve tieto otázky. Chcete moderne žiť a neviete ako na to? Moderné nie je vždy len krásne, oku lahodiace, ale práve ako pri drevodomoch je to súčasné, ekologické, nízkonákladové v zmysle nízkych nákladov na prevádzku bývania.

Témy sprievodného programu vám dajú odpovede na mnohé otázky v súvislosti s vašou túžbou po takomto bývaní. Neváhajte a navštívte výstavisko EXPO CENTER v Trenčíne.

Mediálny partneri:

  • Cech strechárov Slovenska
  • Inštitút pre pasívne domy
  • Slovenská komora stavebných inžinierov

Tešíme sa na vašu návštevu 21.-23.4.2022.

 

Zdroj: EXPO CENTER a. s

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?