Ochrana stromov TreeGuard

  • 16.08.2018

Intuitívne, inovatívne a patentované riešenie ochrany stromov pred kosačkou, trávou a burinou.

Ochrana stromov TreeGuard

Zabraňuje zatrávňovaniu v okolí stromu, čím zjednodušuje kosenie, chráni zdravie stromu a zaniká potreba vytrhávať trávu ručne.

Vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov. Odolný voči UV žiareniu. Nevyspystateľná príroda vo forme dažďa, snehu alebo mrazu neovplyvní jeho dizajn ani konštrukciu.

Ochrana stromov TreeGuard

Dostupný v 2 veľkostiach s prispôsobiteľným priemerom. Je možné využiť aj na ochranu okrasných drevín, viniča, kvetov, sadeníc, jahôd, stĺpikov oplotenia, a podobne.

Odporúčaná cena:

  • 2,49€ do priemeru 115mm,
  • 4,99€ do priemeru 305 mm

Ochrana stromov TreeGuard

 

Zdroj:  www.treeguard.eu

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?