Vianočné upratovanie nikdy nebolo ľahšie!

  • 20.12.2022

Pomocníci do domácnosti od Kärcheru vedia poriadne uľahčiť život.

Parný čistič
Foto: Kärcher

Parný čistič SC 5 EasyFix sa postará o odstránenie aj odolných nečistôt z kuchynskej linky, kúpeľní a vydezinfikuje povrchy, všetko bez použitia chémie. Pomocou úžasných doplnkov má aj funkcie žehlenia či oživenia kobercov.

Čistič tvrdých podláh
Foto: Kärcher

Čistič tvrdých podlách FC 7 CORDLESS PREMIUM vám zas pomôže poumývať podlahy v byte s neuveriteľnou ľahkosťou, bez nutnosti vysávania a dokonalejšie ako bežným mopom.

Do konca decembra stále platí akcia 60 dní bez rizika, kedy si zakúpené a zaregistrované stroje máte možnosť skúšať v pohodlí domova.

Viac informácií nájdete na www.karcher.sk.

Zdroj: KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Viete, kedy rezať figovník? Poradíme, či tak robiť na jeseň alebo radšej na jar Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Všetko, čo potrebujete vedieť o vysievaní: Držte sa týchto tipov, odmenou budú silné a zdravé priesady Sprievodca pestovaním: Teraz vysievame tieto semienka na predpestovanie priesad a koncom mesiaca začíname aj s výsevmi priamo do pôdy Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád