Elegantný murovaný plot, ktorého stavba ide rýchlo od ruky

  • 29.04.2021

Prečo sa púšťať do výstavby múra okolo domu? Dôvodom nemusí byť len túžba po súkromí. Zvlášť v hustej zástavbe alebo na rušných uliciach je vítaným bonusom aj zvuková izolácia, ktorú klasický múr prinesie. Ďalším faktorom je, samozrejme, aj pocit bezpečia.

Line Block hladka

Česká firma PRESBETON tento rok predstavila elegantnú betónovú murovaciu tvárnicu na výstavbu plných plotov. Čisté línie murovacích tvaroviek LINE BLOCK predstavujú ideálny doplnok najmä k modernej architektúre. Zaujímavosťou tohto murovacieho systému je spôsob výstavby, pri ktorom sa jednotlivé tvarovky spájajú pomocou špeciálnych betónových krúžkov bez nanášania spojovacej hmoty. Výhodou je tak výrazná úspora času a peňazí pri výstavbe.

Line Block

Farebne sa novinka LINE BLOCK drží klasiky v podobe čiernej, bielej a prirodzene sivej betónovej. Pre jednoduchú údržbu a dlhšiu životnosť sú tvarovky LINE BLOCK vybvené vnútorným ochranným systémom Protect systém IN proti znečisteniu a prenikaniu vody.

www.presbeton.sk

 

Zdroj: PRESBETON

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?