Múrik Albero - viac než múrik

  • 07.07.2022

Vidiecky šarm a betónové prvky, ktoré svojím tvarom a štruktúrou pripomínajú prírodný kameň? To, a ešte omnoho viac, je nový múrik Albero od spoločnosti Premac.

Murik Albero
Múrik Albero

Svojím štýlovým prevedením zaručene rozžiari každú záhradu. Slúži nielen ako oporný múrik, ale s troškou kreativity si s ním vytvoríte aj estetické prvky drobnej záhradnej architektúry, ako napríklad ohnisko, gril, fontánu či kvetináč.

Múrik Albero
Múrik Albero

Jednoduchú montáž zvládnete bez problémov aj svojpomocne a vybrať si môžete hneď z dvoch atraktívnych farebných prevedení. Jednou z nich je farba „pieskovec“, ktorá je ideálna pre projekty s teplou farebnou paletou. Dokonalého spoločníka pre moderné záhradné úpravy docielite elegantnou farbou „bridlica“.

Zdroj: Premac

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Viete, kedy rezať figovník? Poradíme, či tak robiť na jeseň alebo radšej na jar Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Všetko, čo potrebujete vedieť o vysievaní: Držte sa týchto tipov, odmenou budú silné a zdravé priesady Sprievodca pestovaním: Teraz vysievame tieto semienka na predpestovanie priesad a koncom mesiaca začíname aj s výsevmi priamo do pôdy Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád