Najnovšia epizóda podcastu Záhrada rieši dôležitú tému zazimovania záhrady!

  • 08.11.2022

Klesajúce teploty a blížiaca sa zima nám dávajú jasné znamenie: na oddych treba pripraviť aj záhradu. Nielen téme jej zazimovania sa venuje najnovšia epizóda podcastu Záhrada.

Podcast zazimovanie záhrady
Foto: Shutterstock

V novembri nás čaká zazimovanie záhrady, preto ide o kľúčovú tému tejto epizódy. Čo to vlastne znamená a na čo by ste nemali zabudnúť? Okrem toho so šéfredaktorkou časopisu Záhrada – Urob si sám, Monikou Felixovou, riešime tieto témy:

  • Odstavenie vody v exteriéri – prečo a kedy tak máme urobiť?
  • Ako pripraviť na zimu prírodné jazierka?
  • Čistenie odkvapových rúr – prečo to urobiť na jeseň a nie na jar?
  • Viete, v akom prípade hrabať a kedy nehrabať popadané lístie – a čo s ním následne urobiť?
  • A ako na zimu pripraviť okrasnú záhradu?

Okrem toho sa blížia Vianoce a Vydavateľstvo Jaga pre všetkých záhradkárov pripravilo jedinečnú ponuku. Pri kúpe ročného predplatného časopisu Záhrada Urob si sám získate stolový kalendár pre rok 2023 plný tipov, trikov, rád a receptov, ktorý bude skvelým pomocníkom pre každého jedného záhradkára.

Objednať predplatné s kalendárom ➥

Novembrovú epizódu podcastu si môžete vypočuť tu:

Zmeškali ste predchádzajúce epizódy? Nalaďte si ich pokojne aj teraz na YouTube alebo na streamovacej službe.

Podcast o stavbe domu krok za krokom

Vydavateľstvo Jaga navyše tvorí môjdom podcast, ktorý sa venuje stavbe domu krok za krokom. Ak ste v ranom štádiu stavby domu alebo nad ňou ešte len uvažujete, určite si ho nalaďte; dozviete sa v ňom množstvo cenných tipov od odborníkov na jednotlivé témy. Všetky epizódy môjdom podcastu nájdete na YouTube alebo na streamovacích platformách.

Text: redakcia
Foto: Shutterstock

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Sezóna ešte nekončí. Čo sadiť a vysievať v novembri? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Strapky sú bežným zimným nepriateľom izbových rastlín. Tieto vedecky overené metódy vám pomôžu sa ich zbaviť! 4 druhy nezvyčajných izboviek, ktoré nevyžadujú náročnú starostlivosť. Týmito rastlinami ohúrite každú návštevu! Kedy a ako presadiť už rodiacu dvojročnú černicu? Čo robiť, aby fotínia (červienka) zakvitla? Howea: Palma z hollyvoodskych filmov, ktorá vám odpustí, ak ju zabudnete poliať