Súťaž o dve vstupenky na prednášku Ferdinanda Lefflera - výherca

  • 12.11.2019

Chcete zažiť príjemný večer a dozvedieť sa viac o tom, ako si poradiť s rôznymi typmi záhrad? Tak potom by ste nemali chýbať na prednáške Ferdinanda Lefflera už túto stredu v Design Factory v Bratislave. 

Súťaž

Kde a kedy?

Prednáška sa koná túto stredu, 18:00, v Design Factory, Bratislava

O čom to bude?

Večer v priateľskom duchu otvorí Ferdinand Leffler pútavým rozprávaním o dobrodružstvách na záhradách, ktoré so svojim tímom pretvára. Na konkrétnych príkladoch vám ukáže, ako sa vyrovnať so špecifikami typovo odlišných záhrad a pozemkov. Záhradná architektka Jana Pyšková, Ferdinandova spolupracovníčka a dobrá kamarátka, vám predstaví koncept rodinnej záhrady blízkej prírode. Ukáže vám, ako postupovať pri plánovaní osádzania rozkvitnutých záhonov s ohľadom na svetlo, množstvo dostupnej zálievky aj nadmorskú výšku.

Viac informácií o prednáške nájdete TU.

Prednáška Ferdinanda Lefflera

Súťaž ukončená, dve vstupenky na prednášku vyhrala pani Oľga R. z Bernolákova. Srdečne gratulujeme! Správna odpoveď na otázku bola: Zelené pokoje


 

Súťažná otázka znela:

Ako sa volá nová kniha záhradného architekta Ferdinanda Lefflera?

Nápovedu nájdete na www.flera.cz .

Svoje odpovede posielajte prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@zahrada.sk, predmet: Leffler, najneskôr do 12.11.2019 do 14:00. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.

Výhercov súťaže nájdete na www.zahrada.sk. Podmienky súťaže sú uverejnené TU.

 

Tagy: súťaž

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať? Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Posedávali na plotoch, lietali po záhradách. Kam zmizli vrabce? Rastie vám v trávniku rebríček? Využite jeho liečivú silu!
Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor 7 najkrajších rastlín, ktoré zaujmú na vrchole leta Najlepší substrát pre africké fialky? Namiešajte si ho podľa skúsenej pestovateľky, ktorá pestuje vyše 200 kultivarov Ceropegia - krehká kráska, ktorá vnesie do interiéru závan romantiky Najnovší diel podcastu Záhrada sa venuje mesiacu august. Čo vás čaká v záhrade?