Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky - výsledky

  • 14.12.2020

Ďakujeme za množstvo odpovedí, ktoré ste nám do súťaže poslali, vyhrať však mohli iba traja z vás. Nájdete sa medzi výhercami?

Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky

1. cena: rezaná jedlička (200 – 225 cm) so stojanom a výživou na 3 týždne – Mária K., Prešov

2. cena: rezaná jedlička (175 – 200 cm) so stojanom a výživou na 3 týždne – Katarína J., Moravský Svätý Ján

3. cena: rezaná jedlička (125 – 150 cm) so stojanom a výživou na 3 týždne – Martina B., Sereď

Výhercom srdečne gratulujeme!

Súťaž o vianočné stromčeky

Ceny venuje 1. Online predajca živých vianočných stromčekov v SR www.zivevianocnestromceky.sk.

Aká bola súťažná otázka:

Koľko vianočných sezón ponúka OZY živé vianočné stromčeky s dovozom až do domu?

Správnu odpoveď nájdete na www.zivevianocnestromceky.sk. Svoje odpovede posielajte na adresu sutaz@jaga.sk s heslom Vianočný stromček najneskôr do 12. 12. 2020. Neubudnite pripojiť svoje kontaktné údaje.

Výhercov súťaže nájdete na www.zahrada.sk. Nezabudnite si prečítať aj podmienky súťaže . Použité fotografie sú ilustračné.

 

 

Text: redakcia
Foto: isifa/Shutterstock

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Výsledky hlasovania Čemerica – vždyzelená trvalka, ktorá prekvapuje svojimi krásnymi kvetmi v zimnom období
Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Všetko, čo potrebujete vedieť o vysievaní: Držte sa týchto tipov, odmenou budú silné a zdravé priesady Viete, ako pestovať zornicu? Odborníčka radí, aký substrát vybrať, či je dôležitá veľkosť kvetináča a čo s ňou po odkvitnutí Exotické a návykové: Poznáte korenie SUMAC? Ak máte tráviace ťažkosti, pridajte si ho k obľúbeným koreninám Stonkový zeler sa pestuje podobne ako buľvový, semienka vysievame práve teraz Kápie, hrubostenné a ihlanovité papriky: Ktoré odrody si vybrať?