Vyberáte terasu? Kvalitný drevoplast vás nesklame

  • 30.05.2022

Dosky Terafest® z kvalitného kompozitu a štýlový vonkajší nábytok. Práve táto kombinácia vám zaručí, že si leto na záhrade užijete podľa svojich predstáv. Pokiaľ pritom stavíte na spoľahlivého dodávateľa materiálu, vaša terasa nebude mať chybu.cedar1Čisté drevo z obnoviteľných zdrojov, zdravotne nezávadný a recyklovateľný polyetylén a 100 % ekologické prísady. To všetko zaručuje mimoriadnu odolnosť dosiek Terafest® a ich dlhú životnosť pri minimálnych nákladoch na údržbu.

O tom, že terasa z dosiek Terafest® vydrží naozaj veľa svedčí aj to, že jej výrobca, česká spoločnosť WPC – Woodplastic, vám na ňu poskytne záruku až 25 rokov. Ale možno ešte dôležitejšie, než mimoriadna odolnosť terasy je široká ponuka dosiek.

max forest palisander 52

Práve teraz je ten správny čas konzultovať svoje predstavy s partnermi výrobcu na Slovensku, ktorí vám zadarmo a ochotne pomôžu s výberom povrchov a farebných odtieňov dosiek, s návrhom terasy aj s kalkuláciou. A pokiaľ si to budete priať, terasu vám aj nainštalujú.

www.woodplastic.sk

Zdroj: PR článok WPC – WOODPLASTIC a.s.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?