Vypočujte si úplne nový podcast – Záhrada!

  • 27.04.2022

Vydavateľstvo Jaga začína v týchto dňoch s tvorbou podcastov – Záhrada a Môjdom. Aj v tejto forme sa tak dozviete viac nielen o bývaní a stavbe domu, ale aj o tom, čo vás v najbližších dňoch čaká v záhrade.

PODCAST ZAHRADA 1280x720 2

Šéfredaktorka časopisu Urob si sám – Záhrada, Monika Felixová Králová v rozhovore upresní dôležité agrotechnické termíny na daný mesiac a priblíži aj rôzne zaujímavosti zo sveta záhrady. Podcast bude vychádzať vždy začiatkom mesiaca a budeme vás o ňom informovať aj na našom webe.

Čo sa dozviete v prvej epizóde podcastu Záhrada?

Prvá epizóda podcastu Záhrada sa venuje prácam, ktoré vás čakajú v najbližších dňoch v zeleninovej záhrade. Pre mesiac máj sú typické výsevy a výsadby teplomilnej zeleniny. Viete, prečo sa zvyknú papriky, uhorky, paradajky či tekvice do záhrad vysádzať po 15. máji? A je naozaj nutné tento termín dodržať alebo je to už dnes celé inak? A viete, že kým ich vysadíte, je veľmi dobré ich otužovať? Ako? Ponúkneme aj rady a tipy, ako ochrániť už vysadenú teplomilnú zeleninu pred prízemnými mrazmi.

Prajeme vám príjemné počúvanie.

Tagy: máj | podcast | výsadba

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?