Vypočujte si druhý diel podcastu Záhrada

  • 06.05.2022

Druhý diel podcastu Záhrada je na svete. V ňom sme sa opäť rozprávali so šéfredaktorkou časopisu Urob si sám – Záhrada, s Monikou Felixovou. Vypočujte si, na čo zamerať pozornosť v májovej okrasnej záhrade.

Pozornosť upriamime na okrasnú záhradu. Viete, ktoré kry režeme v máji a prečo? Povenujeme sa aj trvalkám a prezradíme vám spôsob, ako predĺžiť ich termín kvitnutia niektorých z nich až o tri týždne.

Nezabúdame ani na letničky a dozviete sa, prečo a ktoré druhy letničiek sú vhodné na výsadbu do kvetináča. Na konci podcastu nám Monika Felixová prezradí, bez akej okrasnej rastliny si nevie predstaviť svoju záhradu.

Zmeškali ste prvú epizódu podcastu Záhrada? Naladiť si ho môžete na streamovacích službách, ako je Anchor.fm, Spotify alebo aj na našom YouTube kanáli.

Začiatkom júna vyjde tretia časť podcastu, ktorá sa bude venovať prácam v záhrade počas júna a posvietime si aj na tipy a triky, ako ochrániť záhradu pred vysokými teplotami. Začnite odoberať náš YouTube kanál a neujde vám žiadne nové vydanie.

Prajeme vám príjemné počúvanie.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?