Vypočujte si druhý diel podcastu Záhrada

  • 06.05.2022

Druhý diel podcastu Záhrada je na svete. V ňom sme sa opäť rozprávali so šéfredaktorkou časopisu Urob si sám – Záhrada, s Monikou Felixovou. Vypočujte si, na čo zamerať pozornosť v májovej okrasnej záhrade.

Pozornosť upriamime na okrasnú záhradu. Viete, ktoré kry režeme v máji a prečo? Povenujeme sa aj trvalkám a prezradíme vám spôsob, ako predĺžiť ich termín kvitnutia niektorých z nich až o tri týždne.

Nezabúdame ani na letničky a dozviete sa, prečo a ktoré druhy letničiek sú vhodné na výsadbu do kvetináča. Na konci podcastu nám Monika Felixová prezradí, bez akej okrasnej rastliny si nevie predstaviť svoju záhradu.

Zmeškali ste prvú epizódu podcastu Záhrada? Naladiť si ho môžete na streamovacích službách, ako je Anchor.fm, Spotify alebo aj na našom YouTube kanáli.

Začiatkom júna vyjde tretia časť podcastu, ktorá sa bude venovať prácam v záhrade počas júna a posvietime si aj na tipy a triky, ako ochrániť záhradu pred vysokými teplotami. Začnite odoberať náš YouTube kanál a neujde vám žiadne nové vydanie.

Prajeme vám príjemné počúvanie.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká jarná súťaž - výhercovia Lunárny kalendár pre záhradkárov - máj Ligurček: Prírodné maggi sa oplatí pestovať ako koreninu i liečivú bylinku Májový sprievodca pestovaním: Pozrite sa, čo všetko ešte môžete vysievať Pestujete paradajky? Toto sú najčastejšie chyby a choroby, s ktorými sa môžete pri ich pestovaní stretnúť Májové výsadby zeleninových priesad: Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa dočkali krásnej úrody
Žlté autá a parapety. Prečo môže aj obyčajný peľ reagovať na magnet? Spoznajte najčastejšie choroby a škodce cukiet a patizónov Aký je rozdiel v dávkovaní hnoja a kompostu? Aj vo vašej záhrade môžete kosiť ako profesionál Ako si vybrať a vysadiť stromy a kry predávané v kontajneroch a baloch Riasogule – roztomilé rastlinky, ktoré pripomínajú vodné živočíchy