Inovácie od Briggs & Stratton

 • 22.05.2018

Máte už dosť trápenia s lankom štartéra a káblami, ktoré sa motajú medzi nohami? Briggs&Stratton pre Vás má inovatívny systém štartovania motora v kosačke so spaľovacím motorom. Toto riešenie určite pochváli ti, kto neradi, ak vôbec, štartovali ťahaním za štartovacie lanko.

Inovácie od Briggs & Stratton

1. Prestaňte sa trápiť s lankom štartéra!

Technológie INSTART® od Briggs & Stratton

INSTART® je najnovšia technológia batérie Lithium-Ion priamo integrovanej do samotného motora. Vďaka systému InStart® je štartovanie hračkou – žiadne štartovacie lanko, žiadne pumpovanie paliva alebo nastavovanie karburátora, stačí len stlačiť tlačidlo Štart alebo otočiť kľúčikom a motor naštartuje. Vždy!

Inovácie od Briggs & Stratton

To je najjednoduchšie štartovanie kosačky so spaľovacím motorom aké tu kedy bolo a určite veľká úľava pre ľudí, ktorí mali problém ťahať za štartovacie lanko. INSTART® v sebe spája silu a výkonnosť spaľovacieho motora s ľahkosťou štartovania elektrickej kosačky. Osvedčená technológia batérie Lithium-Ion poskytuje ľahké, súvislé a opakované štartovanie bez bez neustáleho nabíjania batérie.

Inovácie od Briggs & Stratton


NABITE, VLOŽTE, KOSTE – ešte nikdy nebolo naštartovanie kosačky také ľahké!
Systém INSTART® je dostupný v motoroch Briggs&Stratton 575iS, 675iS, 775iS a 875iS.

Inovácie od Briggs & Stratton

Technológia INSTART® – už žiadne štartovacie lanko, stačí len stlačiť tlačidlo alebo otočiť kľúčikom.

 • Žiadne pumpovanie paliva
 • Žiadne nastavovanie karburátora
 • Žiadne štartovacie lanko
 • Okamžité, ľahké štartovanie

Nabíjanie batérie 60 minút – viac ako 75 štartov z plne nabitej batérie
Nabíjanie batérie 10 minút – viac ako 20 štartov z rýchlo nabitej batérie

https://youtu.be/S5C6VrEZLNI?list=PLIxr_he5DmYwCqsv0MsU4z3nJeHZcckZT

2. Systém MOW N’STOW® v motoroch Briggs & Stratton

Pri skladovaní svojej kosačky šetríte 70% miesta!

Inovácie od Briggs & Stratton

Najnovší systém MowN’Stow® patentovaný firmou Briggs & Stratton umožňuje unikátny spôsob skladovania kosačky so spaľovacím motorom VO ZVISLEJ POLOHE. Je to v súčasnosti jediný spaľovací motor na trhu, vďaka ktorému je možné kosačku postaviť vo zvislej polohe, bez rizika úniku oleja alebo paliva.

Inovácie od Briggs & Stratton

Nové motory Briggs & Stratton s výbavou MowN’Stow® majú špeciálne navrhnuté palivové nádrže a karburátory. Celý motor má tiež zdokonalené tesnenie. Od teraz sú bežné servisné práce, čistenie žacieho mechanizmu, preprava a skladovanie benzínovej kosačky ľahšie ako kedykoľvek pred tým. Vďaka systému MOW N’STOW® vám kosačka v garáži zaberie o 70% MENEJ MIESTA! Navyše sa dá ľahšie prepravovať, čistiť a udržiavať – bez únikov a problémov.

3. Mobilná aplikácie ZELENÝ TRÁVNIK

Zdroj praktických informácií vo Vašom mobile

Briggs & Stratton pripravil pre svojich užívateľov bezplatnú aplikáciu ZELENÝ TRÁVNÍK – k stiahnutiu do telefónu prostredníctvom Google Play a App Store. Aplikácia umožňuje jednoduchý prístup k praktickým radám ohľadom:

 • ako vybrať optimálny výkon motora kosačky závisle podľa veľkosti trávnika,
 • ako pripraviť kosačku na sezónu,
 • ako samostatne vykonať jednoduchú údržbu: výmenu oleja, zapaľovacie sviečky alebo vzduchového filtra,
 • ako správne prepravovať kosačku,
 • ako sa starať o motor kosačky, aby slúžil dlho a bez porúch,
 • ako uviesť do prevádzky a starať o kultivátor alebo snehovú frézu,
 • a mnoho viac…

Inovácie od Briggs & Stratton

K radám sú pripojené fotografie a inštruktážne videá. Okrem toho tam nájdete veľa informácií o najnovších technológiách a novinkách v motoroch Briggs & Stratton. Prostredníctvom aplikácie môžete tiež veľmi rýchlo nájsť najbližší autorizovaný servis Briggs & Stratton.

4. „Ja a Briggs & Stratton“ –-> https://www.110bday.com/sk/glowna-sk/

Inovácie od Briggs & Stratton

 

www.BRIGGSandSTRATTON.com
Navštívte náš Facebook: www.facebook.com/BriggsandStrattonSK

 

Zdroj: Briggs & Stratton

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
 • Mesiac
 • Týždeň
Machovka má viac vitamínu C ako citrón a obsahom výživových látok predčí aj goji Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Machovka má viac vitamínu C ako citrón a obsahom výživových látok predčí aj goji Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Strapky sú bežným zimným nepriateľom izbových rastlín. Tieto vedecky overené metódy vám pomôžu sa ich zbaviť! Predvianočné aktivity v úžitkovej záhrade: Viete, čomu sa teraz venovať? Ako vybrať ideálny vianočný stromček? Zistíte v najnovšom vydaní podcastu Záhrada Ozvláštnite si interiér a vyrobte si závesné areárium. Starostlivosť oň je vďaka správnemu výberu rastlín nenáročná