Novinka, trávnikové hnojivo Expert Start Plus

  • 04.02.2019

Trávnikové hnojivo Expert Start Plus, novinka roka 2019, je určené na naštartovanie, regeneráciu, rast a zahustenie trávnika po zime. 

Novinka, trávnikové hnojivo Expert Start Plus

Obsahuje vysoký podiel dusíka (26 %), z toho tretina je v nitrátovej forme, ktorá prechádza do rastlín okamžite.

Zostávajúce dve tretiny sa uvoľňujú pomalšie, čím zaistia dlhodobejšiu výživu. Navyše obsahuje 13 % síry (S) pre lepšie využitie dusíka a spevnenie pletív.

Novinka, trávnikové hnojivo Expert Start Plus

10 kg balenia vystačí na plochu 830 m2.
Orientačná cena: cca 17 €

www.forestina.cz

 

Zdroj: Forestina s.r.o.
Foto: Forestina s.r.o., Pixabay

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Augustové práce v okrasnej záhrade: Zmladzujeme ľaliovky, rozsádzame kosatce, vysádzame prvé cibuľoviny Vysoké teploty egrešom nesvedčia. Ako predchádzať mäknutiu a opadávaniu plodov? Plstnatosť listov viniča: Čo ju spôsobuje a ako jej predchádzať? Aukuba: Nenáročná vždyzelená rastlina, ktorá rozžiari tienisté miesta v záhrade Nehľadajte štvorlístok: Ďatelina lúčna upravuje trávenie, pomáha pri reume i pri kašli Profík – hnojivo na čili papričky a papriky