Krásna úroda zemiakov vďaka prírodnému hnojivu

  • 21.04.2021

Firma Forestina, výrobca Hoštických hnojív a Hoštických substrátov, predstavuje ďalšiu zo svojich tohtoročných noviniek. Hoštické organické hnojivo na zemiaky – vhodné aj na biopestovanie.

hnojivo na zemiaky

Ide o čisto prírodné hnojivo vyrobené z fermentovaného hydinového hnoja a vinázy (vedľajší produkt získaný pri spracovaní melasy), určené na zapravenie do pôdy.

Hnojivo obsahuje organické látky, základné aj vedľajšie živiny vrátane zvýšeného obsahu draslíka v prírodnej forme (N, P, K, Ca a Mg) + stopové prvky (B, Cu, Fe, Mo, Mn a Zn) ako prirodzenú súčasť použitých surovín.

Vypestujte si zemiaky bez chémie. Na trhu hnojivo dostanete v 5 kg balení. Na základe dopytu však môžeme dodať hnojivo aj v 25 kg balení.

www.forestina.cz

Zdroj: FORESTINA s.r.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Nenáročné, dlho a bohato kvitnúce, také sú rudbekie. Máte v záhrade týchto poslov leta? Augustové práce v okrasnej záhrade: Zmladzujeme ľaliovky, rozsádzame kosatce, vysádzame prvé cibuľoviny Vysoké teploty egrešom nesvedčia. Ako predchádzať mäknutiu a opadávaniu plodov? Vôňe majú vplyv na našu náladu, preto s nimi treba narábať citlivo. Ktoré aromatické rastliny si vybrať do záhrady? Plstnatosť listov viniča: Čo ju spôsobuje a ako jej predchádzať?