Rozkvitnutý balkón

  • 01.07.2021

K letu neodmysliteľne patria aj “záplavy kvetov“ na našich balkónoch a terasách. Pohľad na rozkvitnuté balkóny a letničky rôznych druhov potešia určite každého, kto okolo tohto miesta prechádza.

Letničky na terase

Ak aj Vy patríte medzi ľudí, ktorý si chcú dopriať bohato rozkvitnutý balkón a ponúkate svojim kvietkom tú najlepšiu starostlivosť, môže nastať komplikácia. Kvitnutie nových kvietkov sa môže spomaliť , alebo dokonca úplne zastaviť. Ak rastlina nie je napadnutá škodcami, má pravidelnú zálievku a hnojenie, no aj napriek tomu je kvitnutie slabšie, odporúčame rastliny podporiť. Vďaka unikátnemu produktu VITALITY KOMPLEX určenému na muškáty a ďalšie balkónové rastliny dokážete rastliny nabudiť a opäť ich raz naštartovať do bohatého kvitnutia.

Vital komplex

Tajomstvo VITALITY KOMPLEXU sa ukrýva v jeho zložení. Vďaka obsahu výluhu z vermikompostu, dodáte rastline potrebnú energiu na rast a pre získanie stratenej vitality. Viac informácii o tomto produkte sa dozviete na www.vitalitykomplex.sk .

 

Zdroj: AGRO CS Slovakia, a.s.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Augustové práce v okrasnej záhrade: Zmladzujeme ľaliovky, rozsádzame kosatce, vysádzame prvé cibuľoviny Úžitková záhrada v auguste: Vysievame, staráme sa o papriku, zavlažujeme Vysoké teploty egrešom nesvedčia. Ako predchádzať mäknutiu a opadávaniu plodov? Aukuba: Nenáročná vždyzelená rastlina, ktorá rozžiari tienisté miesta v záhrade Plstnatosť listov viniča: Čo ju spôsobuje a ako jej predchádzať? Nehľadajte štvorlístok: Ďatelina lúčna upravuje trávenie, pomáha pri reume i pri kašli