Sme s vami doma. A môžeme byť spolu ešte výhodnejšie

  • 18.03.2020

Tieto dni sú náročné pre nás všetkých a je naozaj veľmi ťažké hľadať v spleti noviniek z domova pozitívne správy. Základom zdravia je však pokojná duša.

časopis Záhrada v záhrade

Sme v tom s vami, aj my sme doma. Napriek tomu tvoríme a píšeme pre vás nové články, odpovedáme na vaše otázky, fotíme postupy, aby ste počas týchto dní zamestnali hlavu aj niečím príjemnejším. Preto sme sa rozhodli, že všetkým záhradkárom dáme výnimočnú zľavu na ročné predplatné časopisu Záhrada.

Ušetrite až 31% oproti bežnej cene v stánkoch, alebo predajniach. Objednajte si ročné predplatné časopisu Záhrada v zľave, za mimoriadnu cenu 11 €. Stačí pár kliknutí a časopis príde za vami priamo domov. Zostaňte doma a zostaňte s nami. Zostaňte v záhrade.

OBJEDNAŤ SI ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ

Nepotrebujete papierový časopis? Objednajte si ELEKTRONICKÉ PREDPLATNÉ

Text: redakcia
Foto: isifa/Shutterstock

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou? Láska na prvý pohľad a veľká spokojnosť aj po roku bývania