LIMITOVANÁ AKCIA: Ročné predplatné časopisu + 4 prípravky na ochranu záhrady za bezkonkurenčnú cenu!

  • 23.06.2022

Leto a záhrada patria k sebe! Majte ju pri sebe aj počas dovolenky, napríklad v našej papierovej podobe. Ešte nemáte predplatné časopisu Záhrada? Práve teraz je najlepšia doba na jeho kúpu!

Predplatné Záhrada akcia

Majte prehľad, čo robiť v záhrade v každom období, alebo darujte tento prehľad, množstvo inšpirácií a rád svojim rodinným príslušníkom či priateľom.

Čo dostanete v rámci predplatného?

  • 10 čísel časopisu Záhrada (počas roka vydávame dve dvojčísla)*
  • 4 prípravky na ochranu záhrady v celkovej hodnote 24 €
  • Celkovo ušetríte až 55 % z hodnoty balíčka
  • Časopisy dostanete až do schránky

*Akcia platí len do vyčerpania zásob. Darčeky zasielame do 5 dní od prijatia úhrady za predplatné. Časopisy a darčeky budú doručené len v rámci územia Slovenskej republiky. Predplatné s darčekom nie je možné zrušiť počas jeho plynutia, v prípade ak už bol darček odoslaný.

Čo obsahuje balíček prípravkov na ochranu záhrady?

Fastion granulovaná nástraha na mravce (140 g)

Komplexné riešenie proti mravcom vo vnútri a v blízkom okolí domu. Granulovaná nástraha ochráni váš rodinný dom, byt či chatu pred čiernym mravcom, ale aj ďalšími druhmi mravcov prichádzajúcich do budov zvonku. Použiť ho môžete na balkónoch, terasách, príjazdových cestách a chodníkoch. Balenie vystačí až na 14 hniezd. Obsahuje benzoesandenatonium – horké činidlo, ktoré zabráni požitiu domácimi maznáčikmi.

Herbiclean AL (1 l)

Totálny herbicíd na prírodnej báze proti jednoročným aj vytrvalým burinám, riasam i machu na cestičkách, chodníčkoch a terasách. Pôsobí dlhodobo (až 8 týždňov) a už 3 hodiny po aplikácii je odolný proti dažďu. Účinnou látkou sú prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Nezanecháva rezíduá a je čisto ekologický.

Rodicum Extra (200 g)

Nová forma nástrahy na hlodavce – účinná pomoc pri likvidácii hrabošov, krýs a potkanov v blízkosti domu, na chate či v pivnici. Obsahuje atraktant, ktorý hlodavce privábi, a zároveň aj látku bitrex, ktorá zabraňuje tomu, aby ho necieľové druhy (domáce zvieratá, ľudia…) nestrávili, pretože má pre ne veľmi nepríjemnú chuť. Rodicum Extra spĺňa nové regulácie EÚ. Zachováva si úplnú účinnosť aj pri zníženej koncentrácii podľa nariadenia EÚ. Vďaka baleniu v mäkkých vreckách sa zamedzí rozšíreniu návnady po okolí.

Sanium Ultra (2 × 5 ml)

Insekticídny prípravok proti živočíšnym škodcom, ako sú pásavky, vošky, mínerky, kvetovka, obaľovač, skočka a ďalší savý a žravý hmyz. Je vhodný ako predjarný postrek na prezimujúce škodce. Ochráni zemiaky, ovocné dreviny, vinič, strukoviny, kapustovitú zeleninu či jahody. Účinkuje rýchlo, a to aj pri nižších teplotách. Zároveň likviduje savé a žravé škodce na okrasných rastlinách a chráni buxus pred vijačkou krušpánovou.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Zvýhodnené predplatné si môžete objednať TERAZ prostredníctvom formulára na webe predplatne.jaga.sk.

Text: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?