LIMITOVANÁ AKCIA: Ročné predplatné časopisu + 4 prípravky na ochranu záhrady za bezkonkurenčnú cenu!

  • 23.06.2022

Leto a záhrada patria k sebe! Majte ju pri sebe aj počas dovolenky, napríklad v našej papierovej podobe. Ešte nemáte predplatné časopisu Záhrada? Práve teraz je najlepšia doba na jeho kúpu!

Predplatné Záhrada akcia

Majte prehľad, čo robiť v záhrade v každom období, alebo darujte tento prehľad, množstvo inšpirácií a rád svojim rodinným príslušníkom či priateľom.

Čo dostanete v rámci predplatného?

  • 10 čísel časopisu Záhrada (počas roka vydávame dve dvojčísla)*
  • 4 prípravky na ochranu záhrady v celkovej hodnote 24 €
  • Celkovo ušetríte až 55 % z hodnoty balíčka
  • Časopisy dostanete až do schránky

*Akcia platí len do vyčerpania zásob. Darčeky zasielame do 5 dní od prijatia úhrady za predplatné. Časopisy a darčeky budú doručené len v rámci územia Slovenskej republiky. Predplatné s darčekom nie je možné zrušiť počas jeho plynutia, v prípade ak už bol darček odoslaný.

KÚPIŤ ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ ➥

Čo obsahuje balíček prípravkov na ochranu záhrady?

Fastion granulovaná nástraha na mravce (140 g)

Komplexné riešenie proti mravcom vo vnútri a v blízkom okolí domu. Granulovaná nástraha ochráni váš rodinný dom, byt či chatu pred čiernym mravcom, ale aj ďalšími druhmi mravcov prichádzajúcich do budov zvonku. Použiť ho môžete na balkónoch, terasách, príjazdových cestách a chodníkoch. Balenie vystačí až na 14 hniezd. Obsahuje benzoesandenatonium – horké činidlo, ktoré zabráni požitiu domácimi maznáčikmi.

Herbiclean AL (1 l)

Totálny herbicíd na prírodnej báze proti jednoročným aj vytrvalým burinám, riasam i machu na cestičkách, chodníčkoch a terasách. Pôsobí dlhodobo (až 8 týždňov) a už 3 hodiny po aplikácii je odolný proti dažďu. Účinnou látkou sú prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Nezanecháva rezíduá a je čisto ekologický.

Rodicum Extra (200 g)

Nová forma nástrahy na hlodavce – účinná pomoc pri likvidácii hrabošov, krýs a potkanov v blízkosti domu, na chate či v pivnici. Obsahuje atraktant, ktorý hlodavce privábi, a zároveň aj látku bitrex, ktorá zabraňuje tomu, aby ho necieľové druhy (domáce zvieratá, ľudia…) nestrávili, pretože má pre ne veľmi nepríjemnú chuť. Rodicum Extra spĺňa nové regulácie EÚ. Zachováva si úplnú účinnosť aj pri zníženej koncentrácii podľa nariadenia EÚ. Vďaka baleniu v mäkkých vreckách sa zamedzí rozšíreniu návnady po okolí.

Sanium Ultra (2 × 5 ml)

Insekticídny prípravok proti živočíšnym škodcom, ako sú pásavky, vošky, mínerky, kvetovka, obaľovač, skočka a ďalší savý a žravý hmyz. Je vhodný ako predjarný postrek na prezimujúce škodce. Ochráni zemiaky, ovocné dreviny, vinič, strukoviny, kapustovitú zeleninu či jahody. Účinkuje rýchlo, a to aj pri nižších teplotách. Zároveň likviduje savé a žravé škodce na okrasných rastlinách a chráni buxus pred vijačkou krušpánovou.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Zvýhodnené predplatné si môžete objednať TERAZ prostredníctvom formulára na webe predplatne.jaga.sk.

Text: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Machovka má viac vitamínu C ako citrón a obsahom výživových látok predčí aj goji Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Predvianočné aktivity v úžitkovej záhrade: Viete, čomu sa teraz venovať? Zdravá sladkosť nielen na Vianoce: Datle sú rýchlym zdrojom energie, pomôžu pri zápche a znižujú cholesterol Poznáte obriu cibuľu Globo? Takto si ju vypestujete zo semienka Skladujú sa topinambury rovnako ako zemiaky? Martin Čurda radí: Ako spevniť terasy v svahovitej záhrade? Poznáte vždyzelené polokry? Vnesú do záhrady vôňu a počas zimných dní i farbu. Ktoré si vybrať?