Súťaž Moja záhrada 2021: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota

  • 15.11.2021

Päť mesiacov ste nám posielali zábery do prvého ročníka našej súťaže Moja záhrada. Celkovo sme dostali fotky zo 79 záhrad. Víťaz súťaže, ktorý dostane hlavnú cenu, benzínovú samohybnú kosačku MTF SP 46 Mountfield, môže však byť iba jeden.

Súťaž Moja záhrada 2021: Vyhrajte benzínovú kosačku a profesionálne nafotenie záhrady1303451290

Ďakujeme vám, našim čitateľom, že ste nám prostredníctvom fotiek a sprievodného slova dovolili nahliadnuť do vašich záhrad. Je vidieť, že ich milujete a s láskou sa o ne staráte.

Niekto ich má trochu divoké, iný prísne usporiadané, ďalší kvetinové či, naopak, plné drevín. Záhrady hodnotila štvorčlenná porota v zložení záhradná architektka Lucie Peukertová, Monika Felixová, šéfredaktorka časopisu, záhradný architekt Martin Čurda a František Laššák.

Hlavnú cenu, samohybnú benzínovú kosačku Mountfield MTF SP 46 porota udeľuje záhrade pani Alžbety zo Štitár.

vyherca porota

Trávnik v nej sa zbytočne netriešti, výsadby majú celistvý charakter. Kvetiny sú takmer na každom kroku a prinášajú premenlivosť počas celého roku. Vznikli tu i zaujímavé farebné kombinácie.

Mali ste iného favorita? Nevadí! Stále môže vyhrať a vy spolu s ním.

Zapojte sa do hlasovania o najkrajšiu záhradu, pošlite jej hlas a vyhrajte elektrickú kosačku, alebo predplatné zaujímavého časopisu.

 

Text: redakcia
Foto: Shutterstock. p. Alžbeta S.

Najnovšie diskusie