Súťaž Moja záhrada 2021: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota

  • 15.11.2021

Päť mesiacov ste nám posielali zábery do prvého ročníka našej súťaže Moja záhrada. Celkovo sme dostali fotky zo 79 záhrad. Víťaz súťaže, ktorý dostane hlavnú cenu, benzínovú samohybnú kosačku MTF SP 46 Mountfield, môže však byť iba jeden.

Súťaž Moja záhrada 2021: Vyhrajte benzínovú kosačku a profesionálne nafotenie záhrady1303451290

Ďakujeme vám, našim čitateľom, že ste nám prostredníctvom fotiek a sprievodného slova dovolili nahliadnuť do vašich záhrad. Je vidieť, že ich milujete a s láskou sa o ne staráte.

Niekto ich má trochu divoké, iný prísne usporiadané, ďalší kvetinové či, naopak, plné drevín. Záhrady hodnotila štvorčlenná porota v zložení záhradná architektka Lucie Peukertová, Monika Felixová, šéfredaktorka časopisu, záhradný architekt Martin Čurda a František Laššák.

Hlavnú cenu, samohybnú benzínovú kosačku Mountfield MTF SP 46 porota udeľuje záhrade pani Alžbety zo Štitár.

vyherca porota

Trávnik v nej sa zbytočne netriešti, výsadby majú celistvý charakter. Kvetiny sú takmer na každom kroku a prinášajú premenlivosť počas celého roku. Vznikli tu i zaujímavé farebné kombinácie.

Mali ste iného favorita? Nevadí! Stále môže vyhrať a vy spolu s ním.

Zapojte sa do hlasovania o najkrajšiu záhradu, pošlite jej hlas a vyhrajte elektrickú kosačku, alebo predplatné zaujímavého časopisu.

 

Text: redakcia
Foto: Shutterstock. p. Alžbeta S.

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Viete, kedy rezať figovník? Poradíme, či tak robiť na jeseň alebo radšej na jar Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie Pán profesor Hričovský radí: Hoci je zima, ovocná záhrada vašu pozornosť potrebuje. Na toto nezabudnite!
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Všetko, čo potrebujete vedieť o vysievaní: Držte sa týchto tipov, odmenou budú silné a zdravé priesady Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie