Súťaž Moja záhrada 2021: Augustový výber z vašich záhrad

  • 28.08.2021

Ešte stále sa môžete zapojiť do našej súťaže Moja záhrada 2021. Prinášame vám fotky z ďalších štyroch záhrad našich čitateľov, ktorým posielame malý darček, Hoštické hojivá. Nechajte sa inšpirovať fotkami z ich záhrad.

Manželia z Bardejova sa zo záhrady tešia najviac, keď je rozkvitnutá.

Rozkvitnutá záhrada

“Záhradu vytvárame spolu s manželom.Mária D., Bardejov

Pani Helena miluje záhony plné rôznych, najmä kvitnúcich rastlín.

Záhrada v Kvetoslavove

“Záhradu (cca 500 m2) som navrhla aj zrealizovala sama okrem závlahy a položenia trávnika.” Helena J., Kvetoslavov

Pani Eva je najviac hrdá na svoje kvietky, ktoré si sama dopestovala.

Krásna záhrada v Pezinku

“Svoju záhradu (cca 40 m2) budujem sama, je to moja láska. Najradšej v nej mám prechádzky medzi kvetmi.” Eva B., Pezinok

Pani Irina má svoju záhradu rada úplne celú, každý kútik a kúsok. Miluje jej zvuky, farby a vône.

Záhrada na Orave

“Záhradu (700 m2) sme vytvárali sami s manželom od nuly, od maličkých sadeníc v štýle: mama projektant a brigádnik, otec domáci majster. Práca s rastlinami a hrabkanie sa v zemi neprináša len bolesť chrbtice, ale aj očistu duše.” Irina J., Orava

Najkrajšie fotky uverejníme každý mesiac

Do prvého ročníka súťaže sa môžete zapájať priebežne do konca októbra 2021. Každý mesiac uverejníme najkrajšie zaslané fotky a ich autora odmeníme malým darčekom. Ak sa vaša záhrada nedostala na stránky časopisu alebo na Záhrada.sk, môžete zaslať fotky aj z iného jej obdobia (napríklad jarné fotky, letné, jesenné, zimné). Zo všetkých zaslaných fotiek záhrad vyberie porota tú najkrajšiu.

Fotky do súťaže môžete zasielať prostredníctvom formulára v hlavnom článku k súťaži, kde nájdete aj súťažné podmienky a hlavnú cenu.

 

Text: redakcia
Foto: isifa/Shutterstock, čitetelia

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Augustové práce v okrasnej záhrade: Zmladzujeme ľaliovky, rozsádzame kosatce, vysádzame prvé cibuľoviny Úžitková záhrada v auguste: Vysievame, staráme sa o papriku, zavlažujeme Aukuba: Nenáročná vždyzelená rastlina, ktorá rozžiari tienisté miesta v záhrade Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Zornica alebo amarylka? Takto ich rozoznáte! Prečo v článkoch málokedy nájdem odporúčanie na vhodné pH pôdy pre rôzne rastliny?