Výsledky súťaže o návrh zavlažovacieho systému od www.predomyazahrady.sk

  • 09.09.2019

Ďakujeme všetkým súťažiacim za množstvo fotografií záhrad, ktoré nám do redakcie prišli.

Súťaž

Vyhrať návrh zavlažovacieho systému od www.predomyazahrady.sk a výrobky Rain Bird v hodnote 50 € však mohol iba jeden z vás a stal sa ním pán Andrej B., Čierna Voda. Výhercovi gratulujeme!

 

Všetko o súťaži

Vyhrajte návrh zavlažovacieho systému od www.predomyazahrady.sk do svojej záhrady a výrobky Rain Bird v hodnote 50 €.

Stačí, ak pošlete fotografiu záhrady, do ktorej by ste radi umiestnili zavlažovanie a jeden z vás sa môže tešiť na nový návrh zavlažovacieho systému a výrobky Rain Bird v hodnote 50 €.

Fotografie posielajte do 8. 9. 2019 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Zavlažovanie. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.

Výhercov súťaže nájdete na www.urobsisam.sk a www.zahrada.sk. Podmienky súťaže sú uverejnené TU. Použité fotografie sú ilustračné.

Tagy: súťaž

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Martin Čurda radí: Dajú sa pestovať vresy v nádobách tak, aby vydržali viac rokov? Lunárny kalendár pre záhradkárov - október 2022 Praktické rady pre záhradkárov: 10 tipov rezu na konci sezóny Súťaž pre materské a základné školy: Hlasujte za školu a vyhrajte ročné predplatné zaujímavého časopisu Prečo zamiokulkas nerastie? Problém môže byť v kvetináči Návšteva u čitateľky Betky: Na krásnu záhradu nepotrebujete tisíce eur, stačí čas, trpezlivosť a pracovitosť
Keď jedna sezóna končí, nová začína: Toto vysievame a vysádzame teraz Prílišné hnojenie dusíkom ohrozuje naše zdravie. Je to pravda? Čím teda hnojiť? Kvasená zelenina je chutná a podporí našu imunitu. Spoznajte 3 jednoduché spôsoby fermentácie Viete, ktoré rastliny sú typické pre japonskú záhradu? Tieto odporúča Martin Čurda Na ktoré práce v úžitkovej záhrade teraz nezabudnúť? Tieto sú najdôležitejšie Október v okrasnej záhrade: Sadíme hľuzy cyklámenov, cibuľoviny a staráme sa o trávnik