Výsledky súťaže: Súťaž o záhradný gril Vulcano 1 Thorma a smaltované pekáče

  • 12.09.2018

Hoci prázdniny končia, sezóna grilovania pokračuje. Zapojte sa do našej súťaže, vyhrajte multifunkčnú pec Volcano 1 Thorma a užite si rodinné chvíle v záhrade až do neskorej jesene.

Súťaž o záhradný gril Vulcano 1 Thorma a smaltované pekáče

Vulcano 1 je multifunkčná pec s dvojitou stenou z ocele s hrúbkou 2 až 4 mm, je natretá žiaruvzdornou čiernou farbou. Pec je mobilná a má odkladací priestor na uskladnenie paliva. Vnútorné rozmery pece sú 36 × 38 cm, čo je vhodné nielen na veľkosť pizze, ale aj iných pečených dobrôt. Priestor na dusenie/pečenie je z nehrdzavejúceho plechu, oddelený od ohniska. Vďaka štruktúre s dvojitou stenou ponúka táto pec rovnaké možnosti na pečenie ako tradičná pec do interiéru. Približný čas rozkúrenia na 180 °C je 30 min., čas pečenia 1 pizze je približne 4 minúty, maximálna teplota je 300 °C.

Súťažná otázka:

Aký je približný čas pečenia jednej pizze v záhradnom grile Vulcano 1?

A) 1 hodina
B) 2 hodiny
C) 4 minúty

Odpovede posielajte do 7. 9. 2018 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Súťaž Záhrada Thorma. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.

Výhercov súťaže nájdete na www.zahrada.skPodmienky súťaže sú uverejnené TU. Použité fotografie sú ilustračné.

Ďakujeme za množstvo správnych odpovedí, ktoré ste nám do súťaže poslali. Výhercovia súťaže však mohli byť len štyria. Nájdete sa medzi nimi?

Ceny v súťaži:

1x Vulcano 1 Thorma – výherca: Karol Jamnický

Vulcano 1 Thorma

3x smaltovaný plech a pekáč na pečenie – výhercovia: Monika Mintalová, Vendelín Teťák, Iveta Mosná

Smaltovaný plech a pekáč na pečenie

Thorma

 

Foto: Thorma, isifa/Shutterstock

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať? Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Posedávali na plotoch, lietali po záhradách. Kam zmizli vrabce? Rastie vám v trávniku rebríček? Využite jeho liečivú silu!
Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor 7 najkrajších rastlín, ktoré zaujmú na vrchole leta Najlepší substrát pre africké fialky? Namiešajte si ho podľa skúsenej pestovateľky, ktorá pestuje vyše 200 kultivarov Ceropegia - krehká kráska, ktorá vnesie do interiéru závan romantiky Najnovší diel podcastu Záhrada sa venuje mesiacu august. Čo vás čaká v záhrade?