Aprílové číslo časopisu Záhrada je už v predaji!

  • 07.03.2022

Čo v ňom nájdete? Množstvo praktických a aktuálnych rád a tipov do vašej záhrady, ale i tematické články, vďaka ktorým sa stanete nielen lepším záhradkárom, ale dopestujete i zdravšiu a bohatšiu úrodu. A čaká vás aj tradičná Veľká jarná súťaž o krásne ceny.

Záhrada 02/2022

Článok Hlúboviny po celý rok vás naučí pestovať ich tak, aby ste mohli zberať úrodu po celý rok vrátane zimy.

Hluboviny po cely rok 1

Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky ohľadom pestovania uhoriek v článku Uhorky. Pomocou foto návodu Ako vrúbľovať uhorky ich zvládnete navrúbľovať aj doma.

Otazky a odpovede uhorky 1

ako vrublovat uhorky 1

Láka vás pestovať sladké hurmikaki? V článku 11 najlepších odrôd hurmikaki spoznáte odrody vhodné na pestovanie do našich podmienok.

11 najlepsich odrod hurmikaki 1

Vysadiť okrasné kvety, aby sme do záhrady prilákali motýle, je len jeden krok ako ich podporiť. Čo viac pre ne môžeme urobiť, nájdete v článku Tvoríme záhradu pre motýle.

tvorime zahradu pre motyle 1

Aprílové číslo (02/2022) časopisu Záhrada nájdete v novinových stánkoch, v predajniach tlače, v obchodných reťazcoch a čerpacích staniciach (napr. Tesco, Billa, Lidl, Kaufland, Terno, Coop, Metro, OMV, Shell, Slovnaft). Môžete si ho tiež objednať elektronicky na www.jagastore.sk, www.predplatne.jaga.sk, alza.sk alebo floowie.com.

Využite aj limitovanú akciu a objednajte si predplatné časopisu s DARČEKOM!

Text a foto: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?