BONDEX PERFECT - lazúra na drevo, ktorá nesteká

  • 09.07.2019

Každé drevo, ktoré ostane bez ochrany začne po čase vykazovať nežiadúce farebné zmeny. Pokiaľ je drevo umiestnené v exteriéri pôsobia naňho vonkajšie vplyvy ako je voda a UV žiarenie. K tomu sa môže pridať drevokazný hmyz, plesne, huby a drevo môže byť čoskoro nenávratne poškodené. Aby sme tomuto predišli používame na ošetrenie rôzne druhy napúšťadieľ a lazúr.

Lazúra

Lazúra škandinávskej kvality s nano technológiou na báze vody – BONDEX PERFECT je vhodná na ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v exteriéri. Ideálna je na podbitia, drevené obloženia, pergoly, ploty, dvere, okná, rolety, odkvapy a trámy. Lazúra má tixotropnú konzistenciu – pri aplikácii nekvapká a nesteká a je takmer bez zápachu. Je pripravená na okamžité použitie, neriedi sa. Chráni drevo proti plesniam a obsahuje biocídne prípravky. Zvýrazňuje štruktúru dreva a vytvára hodvábny vzhľad.

Výdatnosť je 10 – 15 m²/l v jednej vrstve. Dostupné balenia: 0,75 l a 2,5 l.
Farebné odtiene: dub, oregonská pínia, teak, orech, vlašský orech a červený mahagón.

Zakúpite v sieti predajní Dom farieb (www.domyfarieb.sk) a vo vybraných predajniach farieb a lakov.

www.slovakia.bondex.cz

 

Zdroj: PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká jarná súťaž - výhercovia Lunárny kalendár pre záhradkárov - máj Ligurček: Prírodné maggi sa oplatí pestovať ako koreninu i liečivú bylinku Májový sprievodca pestovaním: Pozrite sa, čo všetko ešte môžete vysievať Pestujete paradajky? Toto sú najčastejšie chyby a choroby, s ktorými sa môžete pri ich pestovaní stretnúť 3 domáce hnojivá na priesady, ktoré zvýšia ich úrodnosť
4 tipy, ako mať dobrú úrodu cukiet a patizónov Žlté autá a parapety. Prečo môže aj obyčajný peľ reagovať na magnet? V máji záhrada prekvitá: Hviezdou mesiaca je orlíček, ale zaujmú aj tieto rastliny Ekologicky proti „medvedíkovi“ Všetko, čo by ste mali vedieť skôr, ako sa pustíte do založenia trvalkového záhona Je rozdiel v pestovaní klasickej a ázijskej hrušky?