ULOŽDREVO: Prístrešky pre vás

  • 09.11.2018

Je to vysoko funkčný prístrešok na palivové drevo s univerzálnym dizajnom, ktorý sa jednoducho hodí ku každému typu domu, chalupy alebo chaty. Jeho obrovským benefitom je jednoduchá montáž a bezúdržbové užívanie.

ULOŽDREVO: Prístrešky pre vás

Prístrešok na drevo je vyrobený z pozinkovanej ocele povrchovo upravenej farbou v odtieni ANTRACIT. Bočné rámy sú vyplnené z oceľovej sieťoviny.

Konštrukcia prístrešku je navrhnutá podľa najprísnejších bezpečnostných kritérií, aby sa nestalo nič Vám, ale ani Vášmu drevu.

ULOŽDREVO: Prístrešky pre vás

Viac informacii získate na čísle +421 905 896 489, alebo emailom na ulozdrevo@ulozdrevo.sk

www.ulozdrevo.sk

ULOŽDREVO: Prístrešky pre vás

 

Zdroj: www.ulozdrevo.sk

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou? Láska na prvý pohľad a veľká spokojnosť aj po roku bývania