Máte radi Záhrada.sk? Môžete nás podporiť dobrovoľným príspevkom

  • 02.12.2021

Záhrada.sk je tu pre vás už štyri roky. Za ten čas sme pre vás napísali viac ako 1650 článkov, vytvorili sme priestor pre záhradkárov i profesionálov a tento rok sme stránku rozšírili o atlas chorôb a škodcov.

Máte radi Záhrada.sk? Môžete nás podporiť dobrovoľným príspevkom

Vy ste vo fóre vytvorili viac ako 2500 zaujímavých tém, cez bazár ste predali už neuveriteľné množstvo rastlín, semienok a prebytkov z vašich záhrad. Stali ste sa súčasťou webu tak, ako sa web stal súčasťou vašich dní, miestom, kde nájdete odpovede na svoje otázky.

Vaša priazeň je pre nás zaväzujúca a ženie nás vpred. Chceme naďalej prinášať nové články, vytvoriť a ponúknuť virtuálnu záhradu, ktorá sa stane vaším oddychovým miestom bez ohľadu na počasie a ročné obdobie.

Ak sa vám naša stránka páči, radi by sme vás touto cestou poprosili o dobrovoľný príspevok, ktorý využijeme na rozvoj jej obsahu a funkcií. Podporiť nás môžete prostredníctvom bezpečnej platby kartou, alebo bankovým prevodom.

Ako nás môžete podporiť:

Za 10-eurový príspevok ako poďakovanie pošleme 87-stranový ebook o vyvýšených záhonoch. Poďakovaním za 15-eurový príspevok je krásny a praktický stolový kalendár Rok záhradkára 2022. Ak vám nevyhovuje prednastavená suma alebo platba kartou, prispieť môžete aj klasickým bankovým prevodom.

Ďakujeme, bez vás by sme to nedokázali!

Tagy: záhrada

Najnovšie diskusie