Pustite sa do záhradných projektov, Hornbach má otvorené

  • 31.03.2021

Jar všade, kam sa pozriete. Vonkajšie aj vnútorné záhrady v projektových marketoch Hornbach sú otvorené pre všetkých zákazníkov.

DSC 0081 1

Smelo sa pustite do svojich záhradných projektov. V predajniach Hornbach je bez obmedzení dostupný široký sortiment záhradných substrátov, hnojív, jarných sadeníc a osiva, rastlín i kríkov. Kúpiť tu môžete aj záhradné náradie a záhradnú techniku, ako sú kosačky a kultivary. V ponuke je aj doplnkový sortiment nielen k Veľkej noci, ale aj k blížiacej sa grilovacej sezóne (domáce potreby, grily, rôzne druhy palív a podpaľačov), rovnako ako kvalitné krmivá a doplnky pre domáce zvieratá.

7 jarni rostliny 1

Vstup do záhradných centier Hornbach je možný výhradne cez špeciálne označený vchod a len s negatívnym antigénovým alebo RT-PCR testom nie starším ako 7 dní a so zakrytím horných ciest dýchacích za použitia respirátora FFP2. Pred vstupom do predajne je nutná dezinfekcia rúk.

Všetok ostatný tovar si zákazníci aj naďalej môžu pohodlne objednávať cez e-shop s vyzdvihnutím vo výdajnom okne prevádzky.

 

Zdroj: Hornbach

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať? Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Posedávali na plotoch, lietali po záhradách. Kam zmizli vrabce? Rastie vám v trávniku rebríček? Využite jeho liečivú silu!
Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor 7 najkrajších rastlín, ktoré zaujmú na vrchole leta Najlepší substrát pre africké fialky? Namiešajte si ho podľa skúsenej pestovateľky, ktorá pestuje vyše 200 kultivarov Ceropegia - krehká kráska, ktorá vnesie do interiéru závan romantiky Najnovší diel podcastu Záhrada sa venuje mesiacu august. Čo vás čaká v záhrade?