Staň sa aj ty súčasťou Záhrada.sk, vytvor si album a vyhraj jednu z cien - výhercovia

  • 07.12.2018

Záhrada.sk vám prináša nielen množstvo zaujímavých článkov, prehľadný bazár a fórum, ale nedávno sme pre vás pripravili aj fotoblogy a súťaž. Nájdete sa medzi výhercami tejto súťaže?

Súťaž so Záhrada.sk
Foto: iStock.com

Čo bolo treba urobiť?

Vytvorte si vo fotoblogoch album fotiek na tému Môj rok v záhrade. Pridajte ľubovoľný počet fotiek, ktorý vystihne váš záhradkársky rok v uplynulej sezóne. Do súťaže sa môžete zapojiť len raz a fotografie musia byť autorským dielom súťažiaceho (fotky stiahnuté z internetu budú zo súťaže vylúčené).

Keďže všetky fotky budú určite pre každého tie najkrajšie, výhercov určíme náhodným žrebovaním.

Aké máme pre vás ceny?

Ceny sme vybrali naozaj zaujímavé, posúďte sami:

1. cena: Kávovar Tchibo Cafissimo Pure Black – výherca: andu1

Kávovar Tchibo Cafissimo Pure Black

2. cena: Ročné predplatné časopisu Záhrada – výherca: greta123


Časopis Záhrada

3. – 5. cena: Sada prípravkov od Bioprospect – výhercovia: nefertiti7, jurkokrchnak, imeldab

Bioprospect
Všetky prípravky nie sú škodlivé pre ľudí, zvieratá ani rastliny. Obnovujú prírodný rozkladací proces.

Podmienky súťaže

Súťaž prebieha od 21.11.2018 do 5.12.2018, do polnoci. Do žrebovania budú zaradené všetky albumy vytvorené v tomto období.

Výhercov súťaže nájdete na www.zahrada.sk. Podmienky súťaže sú uverejnené TU. Použité fotografie sú ilustračné.

 

Foto: archív, iStock.com

 

 

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Sprievodca pestovaním: Teraz vysievame tieto semienka na predpestovanie priesad a koncom mesiaca začíname aj s výsevmi priamo do pôdy Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád Efektívna ochrana: Začnite boj so škodcami už teraz