Výmenný systém QuikFit™ - nástroje, ktoré vám padnú do ruky

  • 01.04.2022

Náš rad výrobkov Fiskars QuikFit™ je snom každého záhradkára. Vďaka vymeniteľným hlavám a násadám vám bude stačiť na viac úloh menej nástrojov.

Fiskars Environmental QuikFit Lawn Edger 35 cm 1000690

Ak by ste v záhrade radi zastali viac práce, ale používali pri tom menej náradia, systém Fiskars QuikFit s výmennými hlavami je pre vás ideálna voľba. Ponúka čističe odkvapov, kultivátory, hrable, motyčky, kefy a ďalšie špeciálne nástroje, s ktorými zvládnete kompletnú údržbu záhrady. Vďaka univerzálnemu adaptéru môžete navyše jednotlivé súčasti kombinovať s nástrojmi z iných systémov s výmennými hlavami. Stačí zacvaknúť a máte náradie, ktoré práve potrebujete.

QuikFit Broom Cultivator Rake

Zdroj: Fiskars

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?