Nová lahôdková desiatová uhorka SNACK F1

  • 08.03.2022

SNACK F1 je nová minihadovka typu „MULTIFRUIT“. Je určená na pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch a plastových tuneloch.

SEMO

Plodí vyrovnane počas celej vegetácie a dobre znáša aj jesenné pestovanie, keď sa skracujú dni. Geneticky nehorké tmavozelené plody vynikajú sladkou chuťou. SNACK F1 je vhodný, ako napovedá už samotný názov, na produkciu lahôdkových miniuhoriek v desiatovej veľkosti s dĺžkou 10 cm. Na zabezpečenie tejto lahôdkovej veľkosti musíme plody zberať denne, maximálne každý druhý deň. Môžeme ich ale zberať aj neskôr, keď plody dosiahnu konečnú veľkosť 15 – 17 cm. Pevnejšia šupka plodu nám umožňuje ich krátkodobé skladovanie.

uhorky1

Zaujímajú vás aktuality zo života našej firmy? Sledujte profily na Facebooku a Instagrame a dozviete sa viac.

www.semo.cz

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?