Nožnice na silné konáre PowerGear™ X dvojčepeľové (M) LX94

  • 22.04.2020

Prestrihávanie stromov a kríkov je jednou z najzložitejších úloh, s ktorými sa záhradkári musia vysporiadať. Najmä na strihanie čerstvého dreva sú vhodné dvojčepeľové nožnice na silné konáre.

Nožnice na silné konáre PowerGear™ X dvojčepeľové (M) LX94

U tohto typu nožníc sa pri strihu do dreva zatláčajú obe čepele. Ostrá čepeľ sa míňa so spodnou a vytvára krásne hladký rez. Dovoľujú strihať blízko kmeňa.

Nožnice PowerGear™ X umožňujú až 3x väčší strihací výkon s jedinečným prevodovým mechanizmom PowerGear™. Spodná čepeľ v tvare háku spoľahlivo podrží vetvu pri strihaní.

Rúčky nožníc sú vyrobené z odolného hliníka, takže sú ľahké a súčasne veľmi pevné.
Všetky tieto vlastnosti z nich robia pohodlné a výkonné nožnice na časté použitie.

Cena: 64,90 EUR
Záručná doba: 25 rokov

Zdroj: Fiskars Polska Sp. z o.o., odštěpný závod v České republice

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?