Rovnomerná sila odhora až nadol

  • 29.10.2020

Každý záhradník vie, že živý plot najlepšie upravia iba špeciálne nožnice. Či už zo svojich kríkov vytvárate umelecké diela, chcete len zastrihnúť ročný prírastok alebo skrátka máte radi peknú rovnú líniu, bez týchto nožníc sa nezaobídete.

Fiskars Garden Action PowerGearX Hedge shear HSX92 1023631

Aby bol živý plot nielen ozdobou, ale aj v kondícii, potrebuje pravidelne zastrihnúť.

 

Nožnice na živý plot Fiskars PowerGear ™ X s obojstranným prevodom HSX92 majú unikátny patentovaný mechanizmus PowerGear ™, ktorý umožňuje strihať až s 3-krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami na živý plot.

Rovnomerná sila odhora až nadol

Čepele sú z mimoriadne tvrdej ocele odolnej voči korózii, a preto sú dlhšie ostré. Obe čepele sú precízne vybrúsené a jedna z nich je potiahnutá PTFE pre ľahšie strihanie a údržbu. Držadlá nožníc sú vyrobené z materiálu FiberComp ™ (polyamidu vystuženého sklenými vláknami), takže sú ľahké a súčasne veľmi pevné.

Na nožnice sa vzťahuje záruka 25 rokov.
Odporúčaná cena: 59,90 EUR

 

Zdroj: FISKARS Polska Sp.z o.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - september 2022 Martin Čurda radí: Dajú sa pestovať vresy v nádobách tak, aby vydržali viac rokov? Veľký sprievodca jesenným rezom: S nožnicami sa teraz vyberte nielen za malinami a ružami, ale i za týmito rastlinami Súťaž pre materské a základné školy: Vyhrajte ovocné stromy a kry, naučte deti milovať prírodu Praktické rady pre záhradkárov: 10 tipov rezu na konci sezóny Ako sa starať o výraznú a zaujímavú antúriu? Toto je pri jej pestovaní kľúčové
Martin Čurda radí: Dajú sa pestovať vresy v nádobách tak, aby vydržali viac rokov? Praktické rady pre záhradkárov: 10 tipov rezu na konci sezóny Ako preštepiť starý vinič? Alamanda prečisťujúca: Menej známa, ale efektná rastlina Drienky liečia žalúdočné problémy a upravujú nízky tlak. Ako ich pestovať a spracovať? Ekologická dlažba do vašej záhrady