Rovnomerná sila odhora až nadol

  • 29.10.2020

Každý záhradník vie, že živý plot najlepšie upravia iba špeciálne nožnice. Či už zo svojich kríkov vytvárate umelecké diela, chcete len zastrihnúť ročný prírastok alebo skrátka máte radi peknú rovnú líniu, bez týchto nožníc sa nezaobídete.

Fiskars Garden Action PowerGearX Hedge shear HSX92 1023631

Aby bol živý plot nielen ozdobou, ale aj v kondícii, potrebuje pravidelne zastrihnúť.

 

Nožnice na živý plot Fiskars PowerGear ™ X s obojstranným prevodom HSX92 majú unikátny patentovaný mechanizmus PowerGear ™, ktorý umožňuje strihať až s 3-krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami na živý plot.

Rovnomerná sila odhora až nadol

Čepele sú z mimoriadne tvrdej ocele odolnej voči korózii, a preto sú dlhšie ostré. Obe čepele sú precízne vybrúsené a jedna z nich je potiahnutá PTFE pre ľahšie strihanie a údržbu. Držadlá nožníc sú vyrobené z materiálu FiberComp ™ (polyamidu vystuženého sklenými vláknami), takže sú ľahké a súčasne veľmi pevné.

Na nožnice sa vzťahuje záruka 25 rokov.
Odporúčaná cena: 59,90 EUR

 

Zdroj: FISKARS Polska Sp.z o.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká jarná súťaž - výhercovia Lunárny kalendár pre záhradkárov - máj Ligurček: Prírodné maggi sa oplatí pestovať ako koreninu i liečivú bylinku Májový sprievodca pestovaním: Pozrite sa, čo všetko ešte môžete vysievať Pestujete paradajky? Toto sú najčastejšie chyby a choroby, s ktorými sa môžete pri ich pestovaní stretnúť Májové výsadby zeleninových priesad: Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa dočkali krásnej úrody
4 tipy, ako mať dobrú úrodu cukiet a patizónov Žlté autá a parapety. Prečo môže aj obyčajný peľ reagovať na magnet? Ekologicky proti „medvedíkovi“ Spoznajte najčastejšie choroby a škodce cukiet a patizónov Všetko, čo by ste mali vedieť skôr, ako sa pustíte do založenia trvalkového záhona Oživte balkón, terasu či dvor. Letničky môžete vysádzať i do kvetináčov