Nové odolné záhradné náradie Fiskars Xact

  • 31.10.2019

Nástroje Fiskars radu Xact vynikajú predovšetkým svojou odolnosťou a pevnosťou. Doteraz boli súčasťou tejto rady predovšetkým rýle, vidly a vytrhávače buriny.

Hrable Fiskars

Aktuálne spoločnosť Fiskars rozšírila rad Xact o niekoľko druhov nových nástrojov určených na starostlivosť o pôdu, ako je napríklad kultivátor, ručné hrable, lopatka, nôž na škáry či škrabka na burinu. Súčasne pribudlo aj niekoľko nových druhov hrablí na hlinu a lístie. Nástroje radu Xact majú spevnenú hliníkovú násadu, ktorá zabezpečuje ich zvýšenú tuhosť. Časti nástrojov, ktoré prichádzajú do styku s pôdou, sú vyrobené z nerezovej ocele či extra odolného plastu. Na všetky výrobky radu Xact je predĺžená záruka 25 rokov.

Hrable na lístie Fiskars Xact XXL

Práve na jeseň sa hodí mať najmä poriadne hrable. Extra široké hrable Xact XXL sú určené pre efektívne hrabanie lístia na veľkých plochách. Čepeľ je široká 63 cm a pružné prsty z odolného plastu zabraňujú podkĺznutiu hrabanéhu lístia. Majú ľahkú násadu z tvrdeného hliníka obalenú v mieste úchopu funkčným materiálom Softgrip. V neposlednom rade disponujú praktickým otvorom pre zavesenie a jednoduché skladovanie.

Hrable Fiskars

Viac na www.fiskars.sk

 

Zdroj: Fiskars

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?