Objavte pestrý svet dlažieb

  • 29.03.2022

Ak ortuť na teplomere ukazuje niekoľko dní po sebe viac ako 10 ˚C a slnečné lúče je vidieť častejšie, je to neklamný znak toho, že tu už čoskoro máme jar.

Prichádza tak správny čas na realizáciu vysnívanej záhrady, terasy či okolia rodinného domu. Popustite uzdu svojej fantázie a vytvorte si priestor presne podľa svojich predstáv. Miesto pre relax, grilovanie, hry či rodinné stretnutia, ktoré bude atraktívne na pohľad, ale zároveň aj funkčné. S dlažbami, platňami a doplnkami Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o si vytvoríte výnimočnú zónu oddychu, v ktorej sa budete cítiť príjemne.

titulna3

Okolie rodinného domu potrebuje nielen kreatívne nápady, ale tiež dobrý koncept a kvalitné materiály. Vhodne zvolenou dlažbou možno vyzdvihnúť štýl a charakter domu a podtrhnúť jeho moderný či tradičný vzhľad. Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o prichádza so špeciálnou jarnou ponukou. V termíne od 17. 3. 2022 do 30. 06. 2022 si môžete zakúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky či ďalšie výrobky vhodné na spevnenie svahov či trávnatých plôch ešte výhodnejšie. V aktuálnom katalógu nájdete aj niekoľko zaujímavých noviniek. V širokej ponuke produktov určite nájdete dlažbu, ktorá vás zaujme.

Kreativite sa medze nekladú

Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o ponúka okrem rozsiahleho sortimentu kvalitných betónových dlažieb aj kompletné riešenia pre vonkajšie priestory. Bohatá paleta materiálov, povrchových úprav, farebných odtieňov a techník opracovania ozvláštni vzhľad každej terasy, oázy pokoja či bazénového raja. Kombinovať pritom môžete produkty v jednom dizajne, ale aj rôzne rady výrobkov či formátov. Dlažby značky Semmelrock predstavujú jedinečné spojenie estetiky a funkčnosti.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 500 eur

Ak si v termíne od 17.3. do 31. 10. 2022 zakúpite dlažbu alebo akýkoľvek iný doplnkový tovar značky Semmelrock a využijete ho na skrášlenie svojho exteriéru, môžete sa zapojiť do súťaže. Na realizáciu však musíte použiť výlučne produkty od spoločnosti Semmelrock. Fotku zrealizovanej plochy exteriéru potom už len stačí zaregistrovať na stránke www.zahradasemmelrock.sk a vyplniť jednoduchý formulár. Organizátor súťaže dňa 22.11.2022 vyžrebuje 3 výhercov, ktorí získajú jednorazovú odmenu v hodnote 500 eur.

banner 2022 1920x1080 1

Osobitá dlažba pre nápaditý exteriér

Vyberte si dlažbu podľa svojho vkusu. Milovníci jednoduchosti a nadčasovej elegancie sa zamilujú do dokonalých línií dlažby UMBRIANO so vzhľadom prírodného kameňa. Nepravidelná textúra a ostré hrany robia túto dlažbu dizajnovým doplnkom každého exteriéru. UMBRIANO poskytuje nezvyčajnú optiku a množstvo vzorov kladenia vďaka piatim formátom, ktoré možno použiť samostatne alebo ich kombinovať. Dlažba sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou a oderuvzdornosťou, je tiež mrazuvzdorná, odolná proti UV žiareniu a protišmyková. UMBRIANO vám umožňuje v okolí domova vytvárať unikátne riešenia.

SK MKT PHO CPS PAV SEM Umbriano kombi granit bezova 01

Dlažba PLATO kombi umožňuje vytvorenie jednoduchých priestorových návrhov okolo celého domu. V jednom dizajne alebo v kombinácii viacerých farieb ju môžete použiť na realizáciu terasy, chodníkov aj prístupu do domu. Dlažba je pojazdná a ľahko čistiteľná. Paleta teplých škoricových odtieňov prinesie do vášho domova prímorskú atmosféru, grafitová farba zas nestarnúcu eleganciu. PLATO kombi možno veľmi ľahko kombinovať s prírodným drevom či dekoračným kameňom.

SK MKT PHO CPS PAV SEM Plato kombi grafitova melirovana 01

Ak túžite po rustikálnom vzhľade alebo vás očarila romantická atmosféra zámkov, siahnite po CASTELLO RUSTICO kombi. Nepravidelné otĺkané hrany, jemné nerovnosti a malý formát tejto dlažby ju predurčujú pre flexibilné využitie kdekoľvek v okolí domu. Svojím naturálnym kamenným vzhľadom CASTELLO RUSTICO kombi čiastočne eliminuje prirodzené vizuálne opotrebenie a zašpinenie.

SK MKT PHO REF PAV SEM castello rustico kombi lavovo siva melirovana 01

Dlažby CARAT vďaka rozličným možnostiam stvárnenia a dizajnovým prevedeniam dokážu dodať vonkajšiemu priestoru nadčasovosť. Veľký formát platní sa dokonale hodí k modernej architektúre. Dlažbu môžete použiť na terasu alebo akúkoľvek inú plochu v exteriéri. V ponuke je v niekoľkých farebných odtieňoch a úpravách.

SK MKT PHO CPS PAV SEM CARATmondego zafirova seda 01

Záhradné chodníky či terasy už nemusia byť nudné. Porcelánové platne AIRPAVE SALERO s dokonalou imitáciou dekoru teraca v štvorcových formátoch vnášajú do exteriéru punc ľahkosti, výnimočnosti a elegancie. Dlažba je odolná proti zmenám teploty, UV žiareniu, mrazu a vyniká farebnou stálosťou. Určite oceníte aj jej ľahké čistenie a nenáročnú údržbu.

SK MKT PHO CPS PAV SEM AirPave Salero terrazzo 01

BRADSTONE MOUNTAIN BLOCK múr predstavuje ideálne riešenie na ohraničenie vášho domova a vytvorenie bezpečnej súkromnej zóny. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu tvárnic s nepravidelne lámanými hranami má všestranné využitie, a to najmä na záhradách v tradičnom štýle. Použiť ich môžete na postavenie rovných i okrúhlych múrov, studní, na vybudovanie kvetináčov či ohniska. K sivej a bielo-sivej melírovanej farbe pribudol tento rok aj atraktívny pieskovcový odtieň.

SK MKT PHO CPS LAN SEM Bradstone Mountain Block pieskovcova 01

Celú jarnú ponuku za zvýhodnené ceny si môžete pozrieť tu.

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád
Tavolíny, hamamely a hortenzie: Vo februári venujeme pozornosť v okrasnej záhrade týmto rastlinám Osviežte si základy pestovania teplomilných paprík! Kedy začať s výsevom a kam ich vysadiť? Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Sprievodca pestovaním: Teraz vysievame tieto semienka na predpestovanie priesad a koncom mesiaca začíname aj s výsevmi priamo do pôdy Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád Ako správne rezať jadroviny? Eduard Jakubek vás prevedie celým postupom