Hornbach otvára svoju piatu projektovú predajňu na Slovensku v Nitre

  • 14.03.2022

Príďte v stredu 16. marca od 7:00 do novej predajne Hornbach v Nitre. Tešiť sa môžete okrem 120 000 produktov aj na veľa darčekov, ktoré si HORNBACH pripravil pre prvé stovky zákazníkov vrátane montérok, kvetov, maliarskych kombinéz, gymsackov a mnoho iných.

Hornbach

Nová predajňa HORNBACH, ktorú zákazníci nájdu v nitrianskom Pantera Business Parku Na Pasienkoch, ponúkne domácim majstrom i profesionálom materiál pre ich projekty aj odborné poradenstvo vyškoleného personálu. Rovnako ako v ostatných predajniach HORNBACHu budú súčasťou nitrianskeho projektového marketu mnohé odborné oddelenia, stavebné centrum, železiarstvo, moderné centrum na miešanie farieb, sortiment pre vybavenie kúpeľní a kuchýň s 3D plánovaním.

V Nitre nebude chýbať ani záhradné centrum, ktoré s prichádzajúcim jarným obdobím poteší nejedného záhradkára. Okrem mnohých rastlín, semien a substrátov nájdu zákazníci v záhradnom centre aj grily, záhradný nábytok či širokú ponuku záhradnej techniky. Nákup veľkého, objemného a ťažkého tovaru nielen profesionálom, ale aj bežným zákazníkom uľahčí Drive In hala, v ktorej je možné si naložiť tovar pohodlne priamo do auta, či prívesu. Viac ako 5000 položiek v dostatočných skladových zásobách na paletách alebo v regáloch bude dostupných v Drive in zóne s plochou 5 000 m2 hneď vedľa hlavnej predajne.

Návštevníci novej predajne v Nitre môžu využiť moderný spôsob samoobslužného nakupovania, tzv. Self-scan. „Skenovanie tovaru počas nakupovania na predajni má hneď dvojaké využitie. Naskenovaním EAN kódu výrobku sa zákazník dozvie všetky dôležité informácie o danom produkte. Nemusí tak hľadať žiadne informácie na internete ani v tlačených brožúrach. Funkcia Self-Scan umožňuje skenovať kupované výrobky do nákupného zoznamu, ktorý už len na konci nákupu zaplatí,“ vysvetľuje Martin Taksonyi, riaditeľ predajne v Nitre. Súčasťou nitrianskej predajne budú aj samoobslužné pokladne.

Pre Hornbach je najlepšia cena pre zákazníka vždy prioritou. Od marca preto spustil novinku v podobe takzvaného predĺženia záruky trvale nízkych cien. Nová služba v projektových marketoch Hornbach zaručuje najvýhodnejšiu cenu aj po nákupe v dĺžke trvania 30 dní. Predĺžená záruka trvale nízkych cien sa vzťahuje na širokú škálu produktov nielen v novootvorenej projektovej predajni Hornbach v severnej časti mesta Nitra, ale aj na kompletný sortiment vo všetkých ostatných predajniach na Slovensku. Na využitie tejto služby, ktorá šetrí náklady na realizáciu projektov, si stačí založiť zákaznícky účet – a to na webovej stránke alebo v aplikácii Hornbach, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. Užívatelia aplikácie ocenia nielen férové predĺženie záruky trvale nízkych cien, ale aj mnoho praktických funkcií.

Bezplatné wi-fi pripojenie, početné samoobslužné pokladne, nabíjacie stanice pre elektromobily a mobilná aplikácia sú príkladmi digitalizácie obchodného modelu, ktorú spoločnosť HORNBACH dôsledne presadzuje s cieľom maximalizovať výhody pre zákazníkov.

Viac informácií nájdete na: https://www.hornbach.sk/aktuality/hornbach-nitra/

Zdroj: Hornbach

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Zaplňte prázdne hriadky! Dve plodiny, ktoré môžete vysievať počas celého júla Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať?
Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Nenáročné, dlho a bohato kvitnúce, také sú rudbekie. Máte v záhrade týchto poslov leta? Augustové práce v okrasnej záhrade: Zmladzujeme ľaliovky, rozsádzame kosatce, vysádzame prvé cibuľoviny Vysoké teploty egrešom nesvedčia. Ako predchádzať mäknutiu a opadávaniu plodov? Vôňe majú vplyv na našu náladu, preto s nimi treba narábať citlivo. Ktoré aromatické rastliny si vybrať do záhrady? Plstnatosť listov viniča: Čo ju spôsobuje a ako jej predchádzať?