Majte prehľad aj v roku 2023! Ročné predplatné časopisu Záhrada teraz získate s praktickým kalendárom

  • 06.10.2022

Milujete záhradu, ale pre nedostatok času nestíhate sledovať všetky trendy a aktuálne práce v záhrade? Teraz už na nič nezabudnete! Ročné predplatné časopisu Záhrada získate v limitovanej akcii s praktickým darčekom – stolovým kalendárom Rok záhradkára.

predplatne kalendar

Čo dostanete v rámci predplatného?

  • 10 čísel časopisu Záhrada*
  • 1 stolový kalendár pre záhradkárov na rok 2023*
  • Celkovo ušetríte až 23 % z hodnoty balíčka
  • Poštovné a balné neplatíte
  • Časopisy dostanete až do schránky

* Doručenie len v rámci územia SR. Darčeky budeme zasielať od 17.10.2022 v samostatnej zásielke.

Objednať zvýhodnené predplatné ➥

V čom je kalendár Rok záhradkára výnimočný?

Stolový kalendár časopisu Záhrada na rok 2023 prináša čitateľom množstvo praktických rád a informácií o aktuálnych prácach v záhrade na každý týždeň v roku. Nechýba tu ani lunárny záhradkársky kalendár.

Informácie sa venujú ovocnej, zeleninovej i okrasnej záhrade. Nájdete tu odporúčania a tipy na pomoc pri ochrane, výžive a hnojení pôdy, návody, ako rezať, tvarovať, omladzovať stromčeky či kríky, a mnoho ďalších rád, ktoré každého záhradkára posunú dopredu. A to všetko bez reklám!

kalendar nahlad

Ak už časopis máte, kalendár si môžete objednať aj samostatne.

Objednať kalendár ➥

Text: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Sezóna ešte nekončí. Čo sadiť a vysievať v novembri? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Strapky sú bežným zimným nepriateľom izbových rastlín. Tieto vedecky overené metódy vám pomôžu sa ich zbaviť! 4 druhy nezvyčajných izboviek, ktoré nevyžadujú náročnú starostlivosť. Týmito rastlinami ohúrite každú návštevu! Kedy a ako presadiť už rodiacu dvojročnú černicu? Čo robiť, aby fotínia (červienka) zakvitla? Howea: Palma z hollyvoodskych filmov, ktorá vám odpustí, ak ju zabudnete poliať